Çözüldü Turkcell Sınırsız İnternet

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

muhendiskedibey

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Isparta - SDÜ
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf
Arkadaşlar, bizim tanıdığımızın evinde Ttnet yok, VINN alacak kadar para veremiyor, o yüzden böyle bir paket arıyor. Ben de ''Sınırsız 2 GB'' diye bir paket buldum 30 Tl/Ay. Yalnız şöyle bir sorun var. Bu pakette normal hız 7.2 Mbps iken 2 GB dolunca hız 96 Kbps' ye düşüyormuş.

Şimdi bu paketler iyi midir ? Mesela biz birlikte hamachiden Minecraft felan oynarsak kasmalar felan olur mu ?
96 Kbps çok mu kötü ?

Veya önerebileceğiniz başka paketler var mı ?

Gsm operatörleri kotayı aştıktan sonra hızı 128kbps'nin altına sabitleyerek sana işkence çektirirler. Tavsiyem yakınlarında kablosuz modemi olan varsa onun internetini paylaşmandır.

Gsm operatörleri kotayı aştıktan sonra hızı 128kbps'nin altına sabitleyerek sana işkence çektirirler. Tavsiyem yakınlarında kablosuz modemi olan varsa onun internetini paylaşmandır.

Tamam, tavsiyeniz için teşekkürler. Yalnız, öyle bir imkanları yok sanırsam...

Dostum sen 3G yöntemleri bırak git bir internet sağlayıcısına adresini ver modemine kablosuna varana kadar evine döşüyorlar. Ha ben sabit para veremem diyorsan lokum paket var misal bugün girdin ertesi gün o saate kadar sınırsız tabi ben öyle biliyorum belkide yirmi dörtlük dilimle çalışıyordur neyse girdiğin gün 2 lira sınırsız girmezsen para yok anladın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı