HK Gaming Mira M - Sirius M vs DeathAdder V2 Mini

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
İyi günler. HK Gaming'i 200-225, DeathAdder V2 Mini'yi 250TL civarına alabiliyorum.

DeathAdder V2 Mini'yi sağ ergonomik ve optik anahtarlı olduğu için tercih etmek istemiştim ama sonra HK Gaming'in daha ucuz olduğunu gördüm. Ayrıca elim 19.5-9.5cm bu yüzden DA V2 Mini uyar mı emin değilim.

Siz hangisini önerirsiniz? Ayrıca Sirius M ve Mira M arasındaki farklar neler?

HK Gaming öneririm. Sirius ile Mira'nın arasındaki fark ise shape farkıdır.
Şekil derken? Nasıl bir fark? Razer sağ ergonomik daha rahat olmaz mı?

Sirius'un 20M, Mira'nın 50M tıklama ömrü varmış doğru mu?

Bir de yan buton olarak Razer ne kullanıyor? HK Gaming Huano kullanıyormuş galiba. Hangisi daha iyi?

Şekil derken? Nasıl bir fark? Razer sağ ergonomik daha rahat olmaz mı?

Sirius'un 20M, Mira'nın 50M tıklama ömrü varmış doğru mu?

Bir de yan buton olarak Razer ne kullanıyor? HK Gaming Huano kullanıyormuş galiba. Hangisi daha iyi?
Senin nasıl tuttğuna bağlı sana hangisi daha rahat gelir bilemem. HK Gaming parça kalitesi olarak daha kaliteli sensör ve switch dahil switchler omron her iki HK Gaming'de de aynı ömür.

Tamam hocam Razer tercih edin dediğim gibi mouse'dan size olup olmayacağını nerden anlayabilirim tutuşunuzu söylemeniz gerekmekte
A çok afedersiniz yazdım sanıyordum. Ben de diyorum ki niye hangisi daha rahat olur söylemiyor bir türlü :ROFL:

Claw tutuyorum. 19.cm-9.5cm elimin boyutları. Şu anda G102 kullanıyorum. Elime oluyor ama sanki hafif daha büyük olsa daha iyi olacak gibi.

A çok afedersiniz yazdım sanıyordum. Ben de diyorum ki niye hangisi daha rahat olur söylemiyor bir türlü :ROFL:

Claw tutuyorum. 19.cm-9.5cm elimin boyutları. Şu anda G102 kullanıyorum. Elime oluyor ama sanki hafif daha büyük olsa daha iyi olacak gibi.
Claw tutuyorsanız sorun olmaz ama dediğim gibi sensör konusunda daha önde Mira, M tercih etmeyin Mira S tercih edin Mira M'lerin plastik malzemesi kötü S'lere göre.

Claw tutuyorsanız sorun olmaz ama dediğim gibi sensör konusunda daha önde Mira M tercih etmeyin Mira S tercih edin Mira M'lerin plastik malzemesi kötü S'lere göre.
Evet onu soracaktım. M kalite olarak kötüymüş diyorlar. Sirius M için de mi aynı durum?

Açıkcası ben boyutundan dolayı HK Gaming'i düşünmüştüm ancak hem garantileri yokmuş hem yazılım olarak Razer daha iyi hem de Razer'ın tuş ömrü daha uzun duruyor. Pek oyun oynamadığım için sensör kalitesi benim için çok önemli değil en önemlisi ömrü. HK Gaming'lerin garantisi yok galiba doğru mu?

Evet onu soracaktım. M kalite olarak kötüymüş diyorlar. Sirius M için de mi aynı durum?

Açıkcası ben boyutundan dolayı HK Gaming'i düşünmüştüm ancak hem garantileri yokmuş hem yazılım olarak Razer daha iyi hem de Razer'ın tuş ömrü daha uzun duruyor. Pek oyun oynamadığım için sensör kalitesi benim için çok önemli değil en önemlisi ömrü. HK Gaming'lerin garantisi yok galiba doğru mu?
Garantisi yok değil var HK Gaming'in kendi sitesinden iletişime geçince yardımcı oldular bana. Ama öyle TR'deki bir garanti şeyi gibi bekleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı