Hobi önerisi

Haruki Murakami

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
Evde can sıkıntısından patlamak üzereyim. Basketbol oynuyorum, ders çalışıyorum, kitap okuyorum, davul çalıyorum, Sosyal'de geziniyorum ama bir türlü zaman geçmek bilmiyor. Bilgisayar oyunlarını akşam oynuyorum. Bana zamanımı geçirebileceğim bir şeyler önerebilir misiniz? Çünkü evde kafayı sıyıracağım artık. Bu konu benim gibi evde delirenler için de uygun olur sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evde can sıkıntısından patlamak üzereyim. Basketbol oynuyorum, ders çalışıyorum, kitap okuyorum, davul çalıyorum, Sosyal'de geziniyorum ama bir türlü zaman geçmek bilmiyor. Bilgisayar oyunlarını akşam oynuyorum. Bana zamanımı geçirebileceğim bir şeyler önerebilir misiniz? Çünkü evde kafayı sıyıracağım artık. Bu konu benim gibi evde delirenler için de uygun olur sanırım.
Kod yazabilirsiniz, tasarım yapabilirsiniz veya kendi oyununuzu yapabilirsiniz.

Kesinlikle bunu olmak için çalışma, grafik tasarım ile ilgilenebilirsin çok iyi vakit geçiriliyor eğer yeteneğin varsa bu işi parayada dökebilirsin.

YKS'de okul birincisi kontenjanından yararlanabilir. Ayrıca ileride iş başvurusu yapacağı zaman özgeçmişine akademik başarısını yazabilir.

Dil öğrenebilirsin mesela ben almanca makale yazmaya çalışıyorum boş zamanım olmuyor kendine uğraş bul bu uğraş en çok istediğin ilgi duyduğun şey olmalı zorla dil öğrenmek olmaz zaten ama kendinle bir konuş ben neyden hoşlanırım falan diye bulacaksın.

Geri
Yukarı