Hobi tavsiyesi

Harry Potter koleksiyonu olan ve onlarla vakit geçiren temizleyen özenli olarak bakan biriyim ve genişletmek isteyen biriyim ne siz sorun figür fiyatlarını ya da ben size söyleyeyim.

Dans etmek(estetik ve zarafet katar), tuval üzeri yağlı boya(hayal gücünü aktive eder), yazı yazmak(rahatlatır, dertleşmiş olursun kendi kendine), minyatür ev yapmak, şarkı söylemek(youtube üzerinden şan derslerine bakabilirsin), yeni bir dil öğrenmek(zekan gelişir)

Bu aralar zamanımı değerlendirecek hobiler lazım. Bana hobiler söyler misiniz? Spor ve kitap dışında.

Harry Potter koleksiyonu olan ve onlarla vakit geçiren temizleyen özenli olarak bakan biriyim ve genişletmek isteyen biriyim ne siz sorun figür fiyatlarını ya da ben size söyleyeyim.
Ben hobi diyorum abilerim gardaşlarım koleksiyondan bahsediyor, et fiyatlarından bahsediyor, sen söyle diyor. Konu kilitlensin lütfen admin.
Dans etmek(estetik ve zarafet katar), tuval üzeri yağlı boya(hayal gücünü aktive eder), yazı yazmak(rahatlatır, dertleşmiş olursun kendi kendine), minyatür ev yapmak, şarkı söylemek(youtube üzerinden şan derslerine bakabilirsin), yeni bir dil öğrenmek(zekan gelişir)
Yabancı dil olabilir evet 👍 teşekkürler

Meditasyon ve günlük tutmak diyorum. Şansım olsa burada özellikle yaşı genç kardeşlerim için meditasyon dersi veririm. Bence herkesin hayatında olması gereken bir alışkanlık.
Konuda ki en iyi mesaj. Terapi ve meditasyon konusu hiç aklıma gelmemişti. Nereden ve nasıl başlamamı tavsiye edersiniz.

Konuda ki en iyi mesaj. Terapi ve meditasyon konusu hiç aklıma gelmemişti. Nereden ve nasıl başlamamı tavsiye edersiniz.
Meditopia uygulamasını şiddetle tavsiye ediyorum. Biraz sade sever olduğum için meditasyon yaparken yönlendirmeye ihtiyaç duyarsam tercihimi sadece ondan yana yapıyorum, alternatiflerine uzun zamandır ihtiyaç duymadım. Fakat Netflix hesabınız varsa Headspace: Meditasyon Rehberi'ni tavsiye ederim, sevimli animasyonlar ile meditasyon yolcuğunun neresinde olursanız olun meditasyon konusunu çok iyi anlatıyor ve pratiğe döküyor. Dilerseniz oradan sonra uygulamasını (Headspace) indirip kullanabilirsiniz, Türkçe olduğunu hatırlıyorum.

Ben uygulama indiremem Nikola Bacım dersen Mediha Abat'ın "Nefes Meditasyon" YouTube kanalı da oldukça iyi iş çıkaracaktır diyecektim ve mobil uygulama çıkardıklarını fark ettim. Ben daha fazla uzatmadan denemeye gideceğim. :)

Geri
Yukarı