Hobi tavsiyesi

Okçuluk, Binicilik, Airsoft (Pahalıdır biraz :d) , Bisiklet , Ahşap İşleri (Serdar Kılıç gibi doğa işleride olabilir, hobi atolyesi/odası ile birşeyler yaparakta olabilir) , Ensturman Çalmak (Bağlama, Dombra, Kalimba, Piyano, Sipsi, Ney...), Astronomiyle ilgilenmek, Oyun yapmak, Kod Yazmak, Doğa gezisi, Kayak... Benim için En güzelleri ve şiddetle önerebileceklerim; Ahşap, Müzik Aleti Doğa, Ata Sporu türü hobiler.

Okçuluk, Binicilik, Airsoft (Pahalıdır biraz :d) , Bisiklet , Ahşap İşleri (Serdar Kılıç gibi doğa işleride olabilir, hobi atolyesi/odası ile birşeyler yaparakta olabilir) , Ensturman Çalmak (Bağlama, Dombra, Kalimba, Piyano, Sipsi, Ney...), Astronomiyle ilgilenmek, Oyun yapmak, Kod Yazmak, Doğa gezisi, Kayak... Benim için En güzelleri ve şiddetle önerebileceklerim; Ahşap, Müzik Aleti Doğa, Ata Sporu türü hobiler.
Animasyon yapmak.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Aradan bir yıl geçti ve yaşam hevesim dahi birçok kayıp verdim. Hobilere ayıracak zamanım da gücüm de kalmadı maalesef.

Ne yaşattılar bu kadar? Çözüm varsa şahsen ben elimden geldiğince yardım ederim.
Keşke elinizden bir şey gelecek olsa. Ailem dağıldı, hayatımın anlamı dediğim kadın başka biriyle artık. 2 yakınımı kaybettim. Okuldan atıldım ve daha bir sürü şey. Tam tersimde kanat çırpan bir kelebek var gibi.

Geri
Yukarı