Hobileriniz neler?

Gitar calmakk en sevdigim aktivitedir herkese de tavsiye ederim uğraşıcak zaman ayıracak ve faydalı olucak bişey arıyan varsa ve müziğe de ilgisi varsa başarabilir cogu seyi gitar üzerinde

Uzun zamandır kendime ara ara yeni hobiler edinmeye çalışıyorum ama bulamıyorum. Piyano çalmayı öğreneyim diye org aldım olmadı, ukulele aldim olmadi, kalimba aldim olmadi. Yoyo oynamayi öğreneyim dedim yoyo aldim olmadi. Resim çizmeyi denedim olmadı. Dıy denedim olmadı. Bilgisayar oyunları da sarmıyor eskisi kadar. Siz neler yapıyorsunuz?
Kendime kesfedemedim. Hiçbir şeyde başarılı değilim. Sosyalim evet ama kızlarla iyi gecinemem, futbol basketbol vs. Vs. Başarılı değilim. Atletik olduğumu düşünüyorum ama bunu gösteremiyorum. sesim berbat. Şarkı dinlemeyi sevmem. Filmlerden çok hoşlanıyorum. Çok oynadığım bir şey yok bir hoi4-age of history 2 Vs. Vs. Ve haxball oynuyorum. CSGO çok severdim, Ruslar rahat bırakmıyorlar. Her akşam duştan çıktıktan sonra şunu düşünüyorum: "Ben neyim?"

Spor müsabakaları izlemek, teknoloji takip etmek, dizi izlemek, kitap okumak, oyun oynamak.

6 tane var:
Oyun oynamak
Oyun oynarken müzik dinlemek
Oyun videosu izlemek
Oyun oynarken uyumak
Uyurken oyun oynamak
Oyun konulu kitaplar okumak.

Uzun zamandır kendime ara ara yeni hobiler edinmeye çalışıyorum ama bulamıyorum. Piyano çalmayı öğreneyim diye org aldım olmadı, ukulele aldim olmadi, kalimba aldim olmadi. Yoyo oynamayi öğreneyim dedim yoyo aldim olmadi. Resim çizmeyi denedim olmadı. Dıy denedim olmadı. Bilgisayar oyunları da sarmıyor eskisi kadar. Siz neler yapıyorsunuz?

Balık tutmak kulağa biraz komik gelebilir ama kitap okumak.

Geri
Yukarı