Yapmak isteyip yapamadığınız hobileriniz neler?

Kaykay kaymayı ve hareketlerini öğrenmek ve gitar çalmak. İkisine de bir türlü vakit bulamıyorum bu sömestrda umarım gitar çalmayı öğrenmeye başlayacağım.

Benim için önemli olan sadece bass değil, önemli olan elimdeki malzemeler ile alabileceğim en kaliteli sesi almak. Videolarımı beğendiniz mi bir de? Yorumlar önemli benim için.

Güzel ama videolarında teyp e değil hoparlöre kamerayı tutarsan daha iyi olur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keman çalmak, o kadar pahalılarki alamıyorum, bu hobiye başlamak istiyorum artık.
Herhangi bir enstrüman çalabilen insanlara hayranım. Kendim gitarda iyi bir seviye de olsam da her zaman keman çalanlara hayran kalmışımdır. Büyülenmiş bir halde izlerim. Herhangi bir perde aralıı olmadan sadece sizin bastığınız yerden sesin frekansının değişmesi. Kesin bir standart yok. Bana göre mükemmellik budur.
Güzel ama videolarında teyp e değil hoparlöre kamerayı tutarsan daha iyi olur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Woofer kabinim istediğim litrede olmadığından dolayı çok fazla alt frekansları çaldırmıyorum. Kabinini büyültürsem alt frekans videosu atacağım.

İk ben.
Kaykay almayı hareket yapmayı öğrenmeyi çok isterdim, ama :( alamadım çünkü zamanında devlet staj paralarını ödemedi, benim almak istediğim kaykay 750 TL'den 1000 TL'ye çıktı, şimdi ödenecek diyorlar ama iş işten geçti, hevesim kalmadı artık.
+Şunu yazarken arka planda vay benim hayallerim çalmaya başlaması şans olamaz yahu.

Yanına da güzel bir amfi.

Son düzenleme:
İk ben.
Kaykay almayı hareket yapmayı öğrenmeyi çok isterdim, ama :( alamadım çünkü zamanında devlet staj paralarını ödemedi, benim almak istediğim kaykay 750 TL'den 1000 TL'ye çıktı, şimdi ödenecek diyorlar ama iş işten geçti, hevesim kalmadı artık.
+Şunu yazarken arka planda vay benim hayallerim çalmaya başlaması şans olamaz yahu.

Türkiye'de bir hobiye sahip olmak için bazı şeylerden bazen ihtiyaçlarımızdan feragat etmek gerekiyor durum gerçekten içler acısı.

Kendin hobi olarak bisiklet tamiri yapıyorum bu işe sadece kol değiştir, göbek tamiri, lastik değişimi derken bütün temel ihtiyaçları yapıyordum ta ki birgün özel bir gövdeyi elde edene kadar. Bulduğum bisiklet gövdesi ile bisiklete olan bakış açımı bisiklet tamirinden bisiklet sanatçısına döndürdüm ve çok daha zevk alarak yapıyorum. Yaptığım ürünlerde çok ilgi görüyor şuan için herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşmasam da ürün sayımı azıcık daha artırarak paylaşmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı