Hoca değişik bir nedenle beni disiplin cezası ile tehdit ediyor

Glitchrocket

Decapat
Daha fazla  
Biz arkadaşlarla okuldaki bankta otururken bir anda hoca 3 kişi istedi. 3 kişi gitti o sırada başka bir arkadaş olayla alakasız bir şaka yaptı ve ben de güldüm. Hocad a neye gülüyosun falan dedi ve beni adımı alıp dilekçe yazcagını söyledi. (okul saati dışındaydı etkinlik yapacaktık etkiler mi bilmiyorum)

Hiç bir şey yapamaz, aksine git sen o sözde "öğretmen" bozuntusunu şikayet et. Böyle tehdit ettiği için.

Biz arkadaşlarla okuldaki bankta otururken bir anda hoca 3 kişi istedi. 3 kişi gitti o sırada başka bir arkadaş olayla alakasız bir şaka yaptı ve ben de güldüm. Hocad a neye gülüyosun falan dedi ve beni adımı alıp dilekçe yazcagını söyledi. (okul saati dışındaydı etkinlik yapacaktık etkiler mi bilmiyorum)

Neye güldüğünü söyle hala devam ederse ailene şikayet et ya da müdüre (hocayı dövmesinler😀)

Sorun olacağını sanmıyorum fazla, disiplin kurulu falan bu tarz şeylerin üstüne düşmez fazla

Geri
Yukarı