Coğrafya sınavına Hocalara Geldik YouTube kanalından çalışılır mı?

DivineTitan

Centipat
Yer
Antalya
Anlatış tarzı ve kısa kesmesi hoşuma gitti biraz. Bu kaynaktan çalışabilir miyim? Konular şunlar (fotoğraf koydum)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• IMG_20240207_203322.jpg
    IMG_20240207_203322.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 20
Anlatış tarzı ve kısa kesmesi hoşuma gitti biraz. Bu kaynaktan çalışabilir miyim? Konular şunlar (fotoğraf koydum)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Gayet iyi kanaldır. Ama bana kalırsa coğrafyayı yazılı metinden çalışmak daha yararlı olur.

Coğrafyanın kodları daha iyi olabilir. Hocalara geldik her konudan anlattığı için bilgi yeterliliği iyi değildir diye düşünüyorum. Coğrafyanın kodları ise adı üstünde tek bir branşta (coğrafya) konu anlattığı için bilgi yeterliliği daha fazla ve iyidir diye düşünüyorum.

Coğrafyanın Kodları kanalından çalışabilirsin, bir bak derim. Adam çok hakim konulara. Çok güzel anlatıyor ve kodlayarak anlatıyor. Bu da akılda kalıcı hale getiriyor konuları. Şimdiden her ders için kendine göre bir kanal seçmen iyi olur. Mesela konunun ortasına geldiğinde izlediğin kanalı beğenmemeye başlarsın, kanal değiştirmek istersin ama o kadar konu gelmiş olursun. Bundan dolayı bir liste yap, bulduğun kanalları listeye yaz. Hepsinin ilk videosundan birer kesit izle, kendine göre seç. Sana kalmış tamamen.

Coğrafyanın Kodları bence daha iyi.

En iyi kaynak öğretmeninizin derste aldırdığı notlar veya kullandığı kaynaklardır.
Bazı öğretmenler çok ilgisiz oluyor, kitaptan kopyala yapıştır yapıyorlar notları. Çok fazla hocam oldu böyle, ilgisiz olan.

Bazı öğretmenler çok ilgisiz oluyor, kitaptan kopyala yapıştır yapıyorlar notları. Çok fazla hocam oldu böyle, ilgisiz olan.
Olabilir. Kopyala yapıştır yaptıysa bile onlardan sorar. Bu videoyu izlerseniz alakasız şeyleri dinleme ihtimaliniz var. Müfredat aynı olsa bile her hoca her konuya aynı ağırlığı vermez.

Geri
Yukarı