Hocalarla olan halı saha maçında küfür ettim

ADSteam

Picopat
Daha fazla  
Dün akşam okulun öğretmenleriyle bir halı saha maçı düzenledik. Bizim takımda çok bencil bir arkadaş var. Çalım atmaya çalışır atamaz, pas vermez falan. En sonunda gına geldi. Çocuğa sövdüm iyice. Hocalar falan ştt diye önüme geçtiler. Yarın Mustafa Hocaya (müdür yardımcısı) anlatırsın dediler. Bugün korkudan okula gidemedim. Babamı aramışlar. Ne yapacağım?

Dün akşam okulun öğretmenleriyle bir halı saha maçı düzenledik. Bizim takımda çok bencil bir arkadaş var. Çalım atmaya çalışır atamaz, pas vermez falan. En sonunda gına geldi. Çocuğa sövdüm iyice. Hocalar falan ştt diye önüme geçtiler. Yarın Mustafa hocaya (müdür yardımcısı) anlatırsın dediler. Bugün korkudan okula gidemedim. Babamı aramışlar. Ne yapacağım?

En fazla disipline gidersin müdür yardımcısı sinirliyse güzel bir azarlar biter.

Korkmana gerek yok. Her zaman olduğu gibi okuluna git. Öyle ya da böyle, göreceğin bir ceza varsa göreceksin. Özür dilersin, olur biter.

Dün akşam okulun öğretmenleriyle bir halı saha maçı düzenledik. Bizim takımda çok bencil bir arkadaş var. Çalım atmaya çalışır atamaz, pas vermez falan. En sonunda gına geldi. Çocuğa sövdüm iyice. Hocalar falan ştt diye önüme geçtiler. Yarın Hüseyin Hocaya (müdür yardımcısı) anlatırsın dediler. Bugün korkudan okula gidemedim. Babamı aramışlar. Ne yapacağım?

Dün akşam okulun öğretmenleriyle bir halı saha maçı düzenledik. Bizim takımda çok bencil bir arkadaş var. Çalım atmaya çalışır atamaz, pas vermez falan. En sonunda gına geldi. Çocuğa sövdüm iyice. Hocalar falan ştt diye önüme geçtiler. Yarın Mustafa Hocaya (müdür yardımcısı) anlatırsın dediler. Bugün korkudan okula gidemedim. Babamı aramışlar. Ne yapacağım?
Arkadaşlar işin kötü tarafı; sövdüğüm çocuk, Mustafa hocanın (müdür yardımcısının) oğlu.

Geri
Yukarı