Hocaya bebek zenci dedigim icin sorun ben miyim?

Öğrenci öğrenciliğini bilecek, suçlu olan çocuk ama gelip klasik Türk öğretmeni diyorsun. Siz okumasanız daha iyi olur.
Tüh, tek hareketime göre okuyup okumayacağıma da karar verdiniz. Okullar da o kadar boş insan varken ben mi okumayacağım? Nasıl bir kafayla bunu yazdınız anlamadım.

Tüh, tek hareketime göre okuyup okumayacağıma da karar verdiniz. Okullar da o kadar boş insan varken ben mi okumayacağım? Nasıl bir kafayla bunu yazdınız anlamadım.
Ben öğretmen olsam yapardım dedim hocanın ne yapacağı beni ilgilendirmiyor. Okula öğrenmek için gitmeyenlerin gitmesine gerek yok, açığa geçsin en azından insanları rahatsız etmez.

Öğretmenlik falan bir şey yok adama resmen karısı başkasından çocuk yapmış iması yapmışsın. Millet cinayet işliyor bu tarz konular için.

Tamam ben cümlem yanlış lafım yok ama velakin bilmiyordum ki sınırı koyanda o bana önceden beri çirkinsin tarzı laflar söyleyenden o

Ben öğretmen olsam yapardım dedim hocanın ne yapacağı beni ilgilendirmiyor. Okula öğrenmek için gitmeyenlerin gitmesine gerek yok, açığa geçsin en azından insanları rahatsız etmez.

Hoca disiplin kurulu hocasıydi ama benim düşüncem küfür ettiği için vermedi.

Hoca disiplin kurulu hocasıydi ama benim düşüncem küfür ettiği için vermedi.

Hocam anlamını bilmiyordum özür diledim kaç kere onun öncesinde zaten millete ne yandan yemiş gibi yürüyorsun falan diyordu.
Eğer size sövüp saymasından şikayetçi değilseniz, hiçbir şey olmamış gibi davranın. Bir haftaya unutulur.

Eğer size sövüp saymasından şikayetçi değilseniz, hiçbir şey olmamış gibi davranın. Bir haftaya unutulur.

Şikayetçi değilim ama sınıfın ortasında deyince insanın zoruna gidiyor ben özür diledim dersten sonra da diledim hakkınızı helal edin hocam karışmış anlaminda dedim diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı