Hocaya bebek zenci dedigim icin sorun ben miyim?

Tamam ben cümlem yanlış lafım yok ama velakin bilmiyordum ki sınırı koyanda o bana önceden beri çirkinsin tarzı laflar söyleyenden o

Hoca disiplin kurulu hocasıydi ama benim düşüncem küfür ettiği için vermedi.

Hoca disiplin kurulu hocasıydi ama benim düşüncem küfür ettiği için vermedi.
Kendisi sana küfür ederek ceza verme hakkını kaybetmiş. Daha dikkatli olmanı öneririm kimin damarına basacağın belli olmaz, tek hatada okul hayatını bitirebilirsin.

Ben öğretmen olsam yapardım dedim hocanın ne yapacağı beni ilgilendirmiyor. Okula öğrenmek için gitmeyenlerin gitmesine gerek yok, açığa geçsin en azından insanları rahatsız etmez.
Tek bir şakayla insanları rahatsız edip etmeyeceğini nasıl ölçtünüz? Gidip başarısız, ergenlere söyleyin okulu bırakma lafını. Öğrenmek için gitmeyenlerin gitmemesine katılıyorum. Her şeyin yeri ve zamanı vardır, bu arkadaşta zamanında yapmış dersin ortasında değil. Neyse daha fazla sizin gibi boş egosuyla milletin okuyup okumamasına karar veren biriyle tartışmayacağım. Milli eğitim bakanı olduğunuz da yaparsınız bu açığa geçme işini.

Tek bir şakayla insanları rahatsız edip etmeyeceğini nasıl ölçtünüz? Gidip başarısız, ergenlere söyleyin okulu bırakma lafını. Öğrenmek için gitmeyenlerin gitmemesine katılıyorum. Her şeyin yeri ve zamanı vardır, bu arkadaşta zamanında yapmış dersin ortasında değil. Neyse daha fazla sizin gibi boş egosuyla milletin okuyup okumamasına karar veren biriyle tartışmayacağım. Milli eğitim bakanı olduğunuz da yaparsınız bu açığa geçme işini.
Yaptığı şaka sanki küçük bir şeymiş gibi konuşman cidden tuhaf ve zaten bilerek sana dedim okulu bırakma lafımı. Fazla shitpost izlemeye başlamışsın herhalde yaptığı şakanın küçük bir şey olduğunu düşünüyorsun. Egolu olduğumu söylüyorsun ama dediklerimin egom ile uzaktan yakından alakası yok. Birde gelip benimle daha fazla tartışmayacağını söylüyorsun zaten tartışamazsın haksızsın?

Tek bir şakayla insanları rahatsız edip etmeyeceğini nasıl ölçtünüz? Gidip başarısız, ergenlere söyleyin okulu bırakma lafını. Öğrenmek için gitmeyenlerin gitmemesine katılıyorum. Her şeyin yeri ve zamanı vardır, bu arkadaşta zamanında yapmış dersin ortasında değil. Neyse daha fazla sizin gibi boş egosuyla milletin okuyup okumamasına karar veren biriyle tartışmayacağım. Milli Eğitim Bakanı olduğunuz da yaparsınız bu açığa geçme işini.

Aga takma bunları. Çocuk zaten makara ortamı dönüyordu demiş tek bir lafı ciddiye alıp egosunu öğrenci üzerinden tatmin eden klasik öğretmen zihniyeti.

Klasik Türk öğretmeni işte, şakayı kaldıramamış bence.

Kardeşim sizin nasıl bir zihniyetiniz var adama karısının zenciden çocuk yaptığını ima etmiş eminim ki hocanın karşısında kendi yaşıtı olsa adamı öldürmüştü sırf öğrenci ve ergen diye sadece küfür etmekle kalmış buna şükür edip oturacağı yere bir de sen böyle yazıp sanki kötü bir şey yapmamış gibi hissettiriyorsun eğer bu zihniyetten kurtulmazsan sen bence de okuma.

Ne dese hakkı diye bir şey yok. Kurtulun şu kafadan.

Öyle mi o zaman ben sizin eşinizin sizi aldatıp bir zenciden çocuk yaptığını ima edeyim sizin de bana bir şey deme hakkınız olmasın ne güzel dünya be.

Ayıp etmişsin ama hocanın sana sayıp sövmesine gerek yoktu eğer hoca kin tutmaz ise sorun yok.

Hocam başka şubeye geçmeyi düşünüyorum ben dalgalarını teamül edemem bana sınıf ortasında diyor neden tayt giydin falan filan diye.

Kardeşim sizin nasıl bir zihniyetiniz var adama karısının zenciden çocuk yaptığını ima etmiş eminim ki hocanın karşısında kendi yaşıtı olsa adamı öldürmüştü sırf öğrenci ve ergen diye sadece küfür etmekle kalmış buna şükür edip oturacağı yere bir de sen böyle yazıp sanki kötü bir şey yapmamış gibi hissettiriyorsun eğer bu zihniyetten kurtulmazsan sen bence de okuma.

Öyle mi o zaman ben sizin eşinizin sizi aldatıp bir zenciden çocuk yaptığını ima edeyim sizin de bana bir şey deme hakkınız olmasın ne güzel dünya be.

Kardeşim ortam makara diyorum ve zayen o anlamda olduğunu olaydan sonra öğrendim o zaman bana da çirkin dedi diye babam kavga etsin var mı oyle mantık ben haksızım amena lafım yok.

Geri
Yukarı