Onun icin aglamak

Do6uk4n

Hectopat
Yer
Nazilli
Daha fazla  
Meslek
Counter Terrorist
Merhaba degerli forumdaşlarım,
Evet yaşım daha cok kucuk ve bir kız arkadas edindim. Nasıl olduğunu bilemeden bayagi bir yakınlaştık. Sevgili olduk. Bir gun ne olduysa opustuk evet komik gelebilir ama boyle bir şey oldu. Birbirimizi seviyorduk fakat benden bir anda sogudu. Ne oldugunu anlayamadan ayrıldık.
Ve şu an acayip kotuyum hiç gülemiyorum. Cogunuz gulucek ama sadece oneri istiyorum.

@Do6uk4n takdir edilecek birisi olduğumu düşünmüyorum. Sadece deneyim ve tecrübelerimi aktarıyorum. Bu kadar üzüldüğüne de değmez, salla gitsin. Benim profilimden konularıma gel, orada hayatımın dönüm noktası olan diye bir konu var. Onu oku.

@Do6uk4n takdir edilecek birisi olduğumu düşünmüyorum. Sadece deneyim ve tecrübelerimi aktarıyorum. Bu kadar üzüldüğüne de değmez, salla gitsin. Benim profilimden konularıma gel, orada hayatımın dönüm noktası olan diye bir konu var. Onu oku.
Hocam profilde konular diye bir yer bulamadim. Sadece blog ve makale var.

Ağlamak istiyorsan ağla, kendini tutmana gerek yok. Asıl mesele ağlamak istememek, ağlamayı gizlemek değil. Bunun için de düşüncelerini değiştirmen gerek. Bu hayat kendin dahil kimse için ağlamaya değmez, sen de zamanla öğrenirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı