Hogwarts Legacy 559 TL'ye alınır mı?

hocam rdr2 olsa online sistemi al derdim. ama tek kişilik oyun o yüzden benimde almaya elim varmıyor ki. kararsızım oyunu grafik vs çok seviyorum aslında

Hogwarts Legacy aldım hocam ben, fazla düşünmeye gerek yok işin içinden çıkamıyoruz yoksa, dolar bazında baktığımızda aslında çok uygun şu an

Muhtemelen almayacağım hocalarım herkese teşekkürler. Uncharted 4 düşünüyorum şu an.

Kaçırma al derim Torrent'e almıştım oynuyordum sonra oyu parasına değer atmosferi filan çok iyi TR alt yazıda var makine ile indirirsin 🤣🤣

%50, 60 indirimler de biraz zor gibi hocam. Ben açıkçası Uncharted 4 ile Hogwarts arasınsa kaldım. Uncharted grafik ve hikaye konusunda çok iyi iş çıkarmış diyorlar. Hogwarts da ileride 1000-1500 olur diyr korkuyorum. Açıkçası çok kafam karışık.

İndirimde zaten hocam. Daha ne indirimi? Her şeyi geçtim bir de Steam dolar kurunu yükseltecek. Bu fiyata bile bulabiliri miyim bilemiyorum.

PS varsa uncharte oradan al. Dil desteği var ama Hogwarts için PC şart dil desteği sadece PC'de makine çevirisiyle yapıyorsun 🤣🤣

Kaçırma al derim Torrent'e almıştım oynuyordum sonra oyu parasına değer atmosferi filan çok iyi TR alt yazıda var makine ile indirirsin 🤣🤣

PS varsa uncharte oradan al. Dil desteği var ama Hogwarts için PC şart dil desteği sadece PC'de makine çevirisiyle yapıyorsun 🤣🤣

Hocam neye güldüğünüz tam çözemedim ama Uncharted aldım ben. Etailde 240TL'ye denk geldi. O fiyata Uncharted bedava olduğu için kaçırmadım. İlerleyen zamanda belki Hogwarts düşünürüm.

Birisi de "alınmaz şu yüzden..." ya da "alınır şu yüzden..." dememiş. Açıkcası ben de kararsızım. Atomic Heart almıştım iade ettim ama Hogwarts Legacy'e elim bir türlü gitmiyor.

Ayrıca Uncharted, Spiderman çok farklı oyunlar tür bakımından. Ama PlayStation özel oyunları harika oyunlardır. Pişman olmazsınız. Uncharted linear macera oyunu. Yeri gelir saatlerce çatışırsınız. Yeri gelir bulmaca çözersiniz. Olayı bu. Ama bu ikisini özellikle de aksiyon kısmını elinden geldiğnce üst düzeyde tutuyor.

Spiderman ise açık dünya oyun işte. Ana hikayesi tahmin edilebilirlik yüzünden çok iyi değil. Yan görevleri tırt. Oynanış muhteşem. Grafikler muhteşem.

Hogwarts Legacy meselesi ise oyunda optimizasyon sorunu var diyorlar. Hikaye çok iyi değilmiş. Oyun bir çok rpg öğelerinde sınıfta kalmış. ( diyalog seçimleri, olay döngüsü gibi) Hogwarts Legacy oyununun hayranlar tarafından şişirilip şişirilmediğini çözemedim. Ama dolar kuru mevzusu yüzünden de alacağım gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı