Hogwarts Legacy GFN'ye gelir mi?

530546

Decipat
Arkadaşlar sice bu oyun GeForce NOW'a gelir mi? Artık GFN'ye sağlam oyunların gelmesi gerektiğini düşünüyorum ve Hogwarts Legacy'de ilk adım için gayet iyi bir seçenek olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Gelebilir hocam belli olmaz ancak GeForce NOW'a gelecek oyunları tahmin etmek zor. Death Stranding gibi bir yapım GFN'ye gelmişken RDR2, CoD gibi yapımlar yok. Çok değişik bir kütüphaneye sahip. Haberi almadan oyunu almayın derim.

GFN'de Warner Bros. oyunları bulunmuyor ancak ileride gelme ihtimali var elbette. Şubat ayından itibaren GFN'den farklı hamleler görmemiz mümkün ama yine de Techno34'ün de dediği gibi oyunun GFN'e geleceği kesinleşmeden oyunu almayın derim.

Bilemeyiz de çoğu sağlam oyun GeForce NOW'da yok. Çoğu sağlam oyunu GeForce NOW'a getirmesi gerektiğini düşünüyorum. Örneğin, 2K ve Rockstar Games oyunlarının hiçbiri yok. GFN, bu oyunları GeForce NOW'a getirirse fazlasıyla müşteri çekeceğini düşünüyorum.

Bilemeyiz de çoğu sağlam oyun GeForce NOW'da yok. Çoğu sağlam oyunu GeForce NOW'a getirmesi gerektiğini düşünüyorum. Örneğin, 2K ve Rockstar Games oyunlarının hiçbiri yok. GFN, bu oyunları GeForce NOW'a getirirse fazlasıyla müşteri çekeceğini düşünüyorum.
2K oyunlarından Marvel Midnight Suns geçen ay gelmişti hocam. Bir ihtimal diğer Take Two oyunları da en erken Şubat'ta gelebilir. Hatta Şubat'ta GFN'e gelmese de XCloud veya PS Now'a Take Two oyunları gelir diye düşünüyorum, Stadia da kapandı.

Son düzenleme:
Gelmez ve NVIDIA cimri olmaya devam ettikçe hiçbir zaman gelmeyecek.
0eoiswize0ca1.png

Hocam link atarmısınız rica etsem türkçesine bakmak istiyorum da.
Hocam şu an için oyunun başka platformlara getirilme planı yokmuş fakat ilgili yerlere bu isteğin iletildiği belirtilmiş. Umarım gelir ileride.

Gelmez ve NVIDIA cimri olmaya devam ettikçe hiçbir zaman gelmeyecek.
Eki Görüntüle 1645318
NVIDIA'dan önümüzdeki dönem için umutluyum, bu sene iş politikalarını değiştireceğini düşünüyorum. 4080 sunucularını sırf indie oyunlar için getirmiş olamazlar, eninde sonunda bir şeyler yapacaklardır. Üstte de dediğim gibi, 2K oyunu olan Marvel Midnight Suns geçen ay GFN'e eklenmişti, bu da bir ihtimal diğer Take Two oyunlarının da gelebileceğinin habercisi. Haftaya perşembe bakalım Şubat oyunlarında bizleri ne bekliyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı