Hogwarts Legacy hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ayva

Centipat
Harry Potter'ın evrenini konu alan "Hogwarts Legacy" isimli oyunun gameplay videosu 1 ay önce çıkmış fakat ben yeni denk geldim. İzleme şansınız oldu mu? İzlediyseniz düşünceleriniz neler?

Ben açıkçası açık dünya oyunu olmasını sevdim. En ince ayrıntıya kadar düşünmüşler, Hogwarts şatosunun eski halinde olmasını sevdim. Beni üzen tarafı profesörlerin bildiğimiz kişiler olmaması. Ben orada "Severus Snape'i" görmek isterdim açıkçası. Onun dışında tanıdık birkaç yüz var.

Aşağıya video linkini bırakıyorum izlemek isteyen olursa oradan ulaşabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harry Potter'ın evrenini konu alan "hogwarts legacy" isimli oyunun gameplay videosu 1 ay önce çıkmış fakat ben yeni denk geldim. İzleme şansınız oldu mu? İzlediyseniz düşünceleriniz neler?

Ben açıkçası açık dünya oyunu olmasını sevdim. En ince ayrıntıya kadar düşünmüşler, hogwarts şatosunun eski halinde olmasını sevdim. Beni üzen tarafı profesörlerin bildiğimiz kişiler olmaması. Ben orada "Severus Snape'i" görmek isterdim açıkçası. Onun dışında tanıdık birkaç yüz var.

Aşağıya video linkini bırakıyorum izlemek isteyen olursa oradan ulaşabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel duruyor oyun bilgisayar üzerine çıkarsa alabilirim.

Harry Potter film serisinin fena bir fanıyım. Kesinlikle oyunu alacağım, kötü bile olsa almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı