Hogwarts Legacy save dosyası

561455

Centipat
Hogwarts Legacy'i oynuyordum fakat bilgisayarı sıfırlamak zorunda kaldım. Oyunda en son bir kaleyi araştırmaya gidiyorduk ve 11 level daha yeni olmuştum. Bu civarlarda olan varsa save dosyasını paylaşabilir mi? Baştan oynamak istemiyorum yaklaşık 6 saat oynadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Mezun olduğum save. Sera.zip

C:\Users\X(sizin bilgisayar adınız)\AppData\Local\Phoenix\Saved\SaveGames içerisindeki klasöre atabilirsiniz. Oyunu bitirdim. Hala yapılacak yan görevler var. Haritada açılmamış sandıklar var. Ana görevler bitti.

Daha eski save. save.zip

Bu daha eski save dosyam. Diğer PC de devam etmek için almıştım. Kendin tamamlayabilirsin. Ana görevlerde bayağı ilerlemiştim ama.

Son düzenleme:

C:\Users\X(sizin bilgisayar adınız)\AppData\Local\Phoenix\Saved\SaveGames içerisindeki klasöre atabilirsiniz. Oyunu bitirdim. Hala yapılacak yan görevler var. Haritada açılmamış sandıklar var. Ana görevler bitti.

Daha eski save. save.zip

Bu daha eski save dosyam. Diğer PC de devam etmek için almıştım. Kendin tamamlayabilirsin. Ana görevlerde bayağı ilerlemiştim ama.
Teşekkür ederim ama başlarsam tekrar baştan başlayacağım sanırım.

Daha eski save. save.zip

Dostum dediğini yaptım ama olmuyor bir türlü. Başka çözümü var mıdır?

Geri
Yukarı