Hogwarts Legacy TR yamasında virüs var mı?

Sunar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Farklı konularda Türkçe yamalarda VirusTotal virüs bulabiliyor. Güvenli olarak yazılmış.
McAfee-gw-Edition behaveslike. Trojanaitınject. Gc bu şekilde Türkçe yama RAR'ında virüs buluyor site şu an. Bilgisi olan var mı acaba?

evet makine çevirisiymiş yama o yüzden mi bu şekilde virüs görüyor yani ozaman sıkıntı yok? teşekkür ettim

Merhaba. Farklı konularda Türkçe yamalarda VirusTotal virüs bulabiliyor. Güvenli olarak yazılmış.
McAfee-gw-Edition behaveslike. Trojanaitınject. Gc bu şekilde Türkçe yama RAR'ında virüs buluyor site şu an. Bilgisi olan var mı acaba?

Virüs olabilir veya Stealer da olabilir.
Hybrid-Analysis raporu paylaşın.
Rehber: Hybrid Analysis Raporu Hazırlama
%100 emin değilim ama riskli gibi duruyor.

evet makine çevirisiymiş yama o yüzden mi bu şekilde virüs görüyor yani ozaman sıkıntı yok? teşekkür ettim
Sıkıntı olması pek muhtemel değil, antivirüsler arasında baba olan 3 isim bile bu dosyayı virüs olarak görmemiş. (BitDefender, Kaspersky, Malwarebytes) bu yüzden fp olduğunu düşünüyorum yükleyebilirsiniz.

Yok onunla alakalı değildir ama makine çevirileri çok kötü oluyor. İngilizce haliyle daha çok anlarsınız o derece.

Geri
Yukarı