HOI 4 donanma üstünlüğü sağlanamıyor

egeilhamyalman

Hectopat
Daha fazla  
Almanya'yla oynuyorum. Polonya, Fransa, Belçika, Hollanda düştü ama İngiltere'ye çıkarma atamıyorum. Donanma üstünlüğünü nasıl sağlayabilirim?

Hocam ben İngiltere'ye donanmayla çıktığımı hiç hatırlamıyorum. Alman ile İngiliz'e karşı donanma üstünlüğü çok zor savaşın ortalarına doğru 500 tane gemisi falan oluyor. Ben hava kuvveti basıp her bir karış toprağına paraşütçü indiriyorum biraz zahmetli ama hızlı.

Almanya'yla oynuyorum. Polonya, Fransa, Belçika, Hollanda düştü ama İngiltere'ye çıkarma atamıyorum. Donanma üstünlüğünü nasıl sağlayabilirim?

Ya da zibil gibi naval bomber basarsan onunda çok iyi etkisi olacaktır. :)

Son düzenleme:
Ben hiçbir zaman Amerika'ya çıkarma atmadım Fransa sovyet İngiltere düştükten sonra zevki kalmıyor.

Aynen öyle bende direk alt F4 çekiyorum.

Ama speedrun yaparsan paraşütçülerle Amerika savaşa girmeden düşürüp barış anlaşması yapabilirsin.

İlk adımın oyuna girer girmez Polonya'ya justify atmak falan olmalı mesela.

Aynen öyle bende direk alt F4 çekiyorum.

Ama speedrun yaparsan paraşütçülerle Amerika savaşa girmeden düşürüp barış anlaşması yapabilirsin.

İlk adımın oyuna girer girmez Polonya'ya justify atmak falan olmalı mesela.

Sakın oyuna girer girmez polanya ya justify atmamalısın. Mefo etkileri sonlanır.

Hocam Amerika savaşa girdi.Ne yapmalıyım sizce?
Geçmiş olsun kardeşim alt f4. Japonun üçlü paktını kabul etmeyin ve Japon filipinler ve Hint adalarına dalana kadar ingilize çıkmanız lazım. Hocam tarihselde Norveçi işgal ettiği için alman ingiliz sağ taraftaki denize az gemi koyar oyunun başında direkt biraz tersane basıp submarine abanın. Daha sonra anlık üstünlük ile çıkıp capitule edin. 6 asker limana 2 sağına 2 soluna yapın daha sonra 4 askerle de topraktan limana saldırıp force attack verin. Limanı halledip supply hub'i ele gecirdikten sonra da bir 24 lük ordu gönderin kolayca alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı