HOI 4 öğrenmek için ülke önerisi

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Şu ana kadar toplam 55 saat oynadım ve hep Almanya oldum. Ama bir türlü Fransa'yı ya da Sovyetleri alamadım. Başka bir ülkeyle oynamayı deneyeceğim. Ülke önerir misiniz?

Kolay gelsin.

Şu ana kadar toplam 55 saat oynadım ve hep Almanya oldum. Ama bir türlü Fransa'yı ya da Sovyetleri alamadım. Başka bir ülkeyle oynamayı deneyeceğim. Ülke önerir misiniz?
Hocam almanya bence en güçlüsü 55 saat oynayıp alamadıysanız rehber izleyin bence büyük bir hata yapıyorsunuzdur büyük ihtimalle ülkeyle alakası yoktur.

Hocam almanya bence en güçlüsü 55 saat oynayıp alamadıysanız rehber izleyin bence büyük bir hata yapıyorsunuzdur büyük ihtimalle ülkeyle alakası yoktur.
Aslında evet birkaç hata yapıyorum ama o kadar sinirim bozuldu ki. Daha geçen gün alacaktım Fransa'yı ama fuel sorunum olduğu için alamadım. Başka bir ülkeyle denemek istiyorum.

Benim 400 saatten fazla zamanım var ve şimdiye kadar en az 300-350 saat Almanya oynayarak geçirdim. Arada İngiltere, Türkiye ve Japonya attım o kadar. Amerika'yı ise beceremedim tam.

Yeni konular

Geri
Yukarı