HOI IV nasıl asker terhis edilir?

apocalyx

Hectopat
Merhabalar. Ben ana division Template'ı değiştiremiyorum dağcı koymak istiyorum koyulmuyor. Ondan tüm orduyu terhis etsem yeni division template yaptım hepsinin ondan bassam çok mu salaklık olur? Bir de orduyu dağıtınca manpower olarak direkt dönüyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ben ana division Template'ı değiştiremiyorum dağcı koymak istiyorum koyulmuyor. Ondan tüm orduyu terhis etsem yeni division template yaptım hepsinin ondan bassam çok mu salaklık olur? Bir de orduyu dağıtınca manpower olarak direkt dönüyor mu?
Koyulmuyor derken ? Yeterli askeri puanınız varmı ?

Özel birlikler sınırlı, şu an muhtemelen ordunuzda yeterli sayıda dağcı birlik var. Road To 56'da kalkıyor diye biliyorum. Onun harici özel kuvvetlerin research tree'sini bitirirseniz kapasite artabilir.

Özel birlikler sınırlı, şu an muhtemelen ordunuzda yeterli sayıda dağcı birlik var. Road To 56'da kalkıyor diye biliyorum. Onun harici özel kuvvetlerin research tree'sini bitirirseniz kapasite artabilir.
road to 56 oynuyorum zaten
ama koydurtmuyom ana template yerine
Evet belli bir sayıda koyabilirsiniz. Topçu koyun, 10 piyade 5 topçu gibi.
yok hiç bir şekilde koydurtmuyor oyun bana

road to 56 oynuyorum zaten
ama koydurtmuyom ana template yerine
Dağcı birliği neden koymak istiyorsunuz ki? Dağlık alanda normal piyade, destek topçusu ve mühendis bölüğü ile gayet iş görür. Dağlık alanda zorlanan tank ve motorize birlikler. Normal piyade devam edin bence. Komutan olarakta dağlık alana uygun bir komutan yerleştirin, bakın keyfinize.
Dağcı birliği neden koymak istiyorsunuz ki? Dağlık alanda normal piyade, destek topçusu ve mühendis bölüğü ile gayet iş görür. Dağlık alanda zorlanan tank ve motorize birlikler. Normal piyade devam edin bence. Komutan olarakta dağlık alana uygun bir komutan yerleştirin, bakın keyfinize.
Bence destek ekipmanı ile destek topçusunu sonra ekleyin. Full piyade ekipmanı basıp bölük sayısını arttırın. İstediğiniz yerleri fethedin. Türkiye oynuyorsanız Irak > Arabistan > Yemen > Umman şeklinde fethetmeye başlamanızı öneririm. Destek ekipmanı ve destek topçusunu ekleyip bölük bastıktan sonra İran'a girebilirsiniz. Zaten İran'ı alırsanız arkasındaki ülkeleri rahat alırsınız Afganistan vs. - Bulgaristan ve Yunanistan'a da girebilirsiniz. Bulgaristan'ı çıkartma yapmadan alırsınız fakat Yunanistan'a çıkartma yapmanızı şiddetle tavsiye ederim yoksa çok zorlanıyorsunuz. Yunanistana girmeye hazırlanırken uçak basmayı ihmal etmeyin. İyi oyunlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı