Çözüldü HOI4 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elluin Wynmenor

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde oyuna giremiyorum Steam'den. Oyun dosyasının Exe'sinden girmeye çalışınca da bu hatayı alıyorum procces monitör ile paylaşayım dedim belki çözüm olur diye. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
C:\Windows\System32\D3DX9_43.dll

Bunu silip bunu kurun.

Olmazsa yeni rapor paylaşın.
Tam ekrana al öyle gir. Fullscrene tıklayacaksınız yani. Eksik dosyaları indirdi mi?

Hocam indirdi. Şimdi denedim fullscreen'i ancak yine aynı hata ile karşılaştım ama bu sefer aşağı attı. Avast uygulamanın ikonunu gösteriyordu bende aniden kapattım refleks olarak. Acaba Avast'tan mı kaynaklanıyor?

1606752935216.png

Sağda Avast çıkmıştı.

Hocam ne yazık ki kaldırmama rağmen yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Belki Avast oyun dosyalarını siliyordur diye tekrar doğrulama yaptım ancak herhangi bir dosyayı bulup indirmedi. Tekrar girmeyi denedim ve dediğim gibi hatayla karşılaşıyorum. İşin beni sinirlendiren tarafı eskiden crackli şekilde indirip bakmıştım. Sonra beğenip satın aldım. Crackli olanı silip orijinal olanı yükledim. Şu an bu sorunla karşılaşıyorum. Crackli olanın çalışıp orijinal olanın uğraştırması biraz üzdü beni açıkçası.

Avast'ı kaldırmamışsınız, hala arka planda çalışıyor. AVG varsa o da olabilir. Kaldırdığınızdan emin olun, sonra Windows'u son sürüme güncelleyin. Yine açılmazsa üstte belirtilen dosyayı paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı