HOI4 0XC00007B hatası

Gahelp

Centipat
Formattan önce sorunsuz çalışan HoI4 oyunu formattan sonra 0xc00007b hatası verdi ve açılmadı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (Not: Oyunun orijinali Steam'de mevcut çok önceden satın aldım ve şu anda kusursuz şekilde açılmakta. DLC paketleriyle denemek istediğimden dolayı korsan indirdim daha sonra büyük ihtimalle DLC'leri de satın alacağım ve korsanı sileceğim.)

Process monitor rapor linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten adam veriyoruz diye birşey dememiş sadece denemek adında bakmış bende bir oyun alacaksam torrentten test edip güzel mi diye bakarım. Bu sitenin korsan oyunlara takıntisı var.
Soyle dusun:
Bir oyun sirketinde calisiyorsun ve aylarini bir oyuna veriyorsun, geceni gunduzune katiyorsun ve birisi senin tum emegini bosuna cikartarak oyunu korsan oynuyor. Oyunlari denemek icin Steam size 1-2 hafta ve koskoca 12 saatlik bir deneme suresi veriyor diye hatirliyorum. Paran yoksa oynama ve para biriktir.

Zaten adam veriyoruz diye bir şey dememiş sadece denemek adında bakmış ben de bir oyun alacaksam torrentten test edip güzel mi diye bakarım. Bu sitenin korsan oyunlara takınsı var.

@efedesu Ben Korsana destek vermiyorum sadece paramın çöpe gidip gitmeyeceğini anlamak için korsan alıp daha sonra orijinalini satın alıyorum. Zaten arkadaşlarla multi girceğimizden almam lazım ayrıca bir takıntın varsa belirt.

@efedesu Ben korsana destek vermiyorum sadece paramın çöpe gidip gitmeyeceğini anlamak için korsan alıp daha sonra orijinalini satın alıyorum zaten arkadaşlarla multi gireceğimizden almam lazım ayrıca bir takıntın varsa belirt
Takinti degil. Forum kurallari bu. Konuyu acmadan bir okusaniz keske.

Formattan önce sorunsuz çalışan HoI4 oyunu formattan sonra 0xc00007b hatası verdi ve açılmadı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (Not: Oyunun orijinali Steam'de mevcut çok önceden satın aldım ve şu anda kusursuz şekilde açılmakta. DLC paketleriyle denemek istediğimden dolayı korsan indirdim daha sonra büyük ihtimalle DLC'leri de satın alacağım ve korsanı sileceğim. )

Process monitor rapor linki:
Galiba oyunun dosyalarının içindeki DirectX dosyalarını ve Microsoft Framework dosyalarını kurman lazım. Yeni format attığın için o programlar silindi ya.

Takinti degil. Forum kurallari bu. Konuyu acmadan bir okusaniz keske.

Takıntı meselesini geçtim ben zaten denemek amaçlı korsan indirdiğimi ve daha sonra orijinale geçiceğimide belirttim. Oyunun DLC'siz versiyonu steamimde var zaten. Hatamı çözmeme yardımcı olmak korsana destek verdiğin anlamınada gelmez. Sözleime inanmıyorsan buyur yaz Steam'den dostum. :) oyunun orijinali profilimde mevcut. Steam Community :: Molluscoid

Konu yeterince uzadi. Satin aldiginiz zaman sorun yasasaydiniz konuyu acmaniz gerekirdi. Bu oyunu hala korsan olarak kullandiginizi degistirmez. Moderatorler uyuyor mu ya?

Eğer bu hatayı çözebilirsem DLC'leri deneyip, alacağım orijinal olanları tekrar tekrar ediyorum oyun ben de mevcut sadece DLC'leri eksik DLC'leri denemek amaçlı korsana başvurdum hatayı düzeltip denediğim takdirde orijinal olarak satın alacağım DLC'leri dostum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı