Çözüldü HOI4 2023 seçim modu nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enversosa

Decapat
Modu indirmek istiyorum ama bulamıyorum. Steam sayfası hata veriyor başka bir indirme yeri falan var mı? Nasıl indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis modu nasıl kurdun yapamadım ben yardımcı olur musun?

Nasıl kuracağım modu yardımcı olur musun?
Modun dosyalarını masaüstüne çıkar. Sonra belgelerimden Paradox Interactive klasörüne gel. Ondan sonra Hearts of Iron IV klasörüne gel. Sonra mod klasörüne gel. Ardından dosyaları bu klasöre at, 2 tane dosya olacak biri klasör diğeri ".mod" uzantılı bir dosya. Ardından Launcher'dan modu aktifleştirip oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

nasıl kurulduğunu anlatma şansın var mı?
Yazdım hocam

Modun dosyalarını masaüstüne çıkar. Sonra belgelerimden Paradox ınteractive klasörüne gel. Ondan sonra Hearts of Iron IV klasörüne gel. Sonra mod klasörüne gel. Ardından dosyaları bu klasöre at, 2 tane dosya olacak biri klasör diğeri ".mod" uzantılı bir dosya. Ardından Launcher'dan modu aktifleştirip oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Yazdım hocam.

İndirdiğim dosyada mod uzantılı dosya yok ''2975282399'' adlı dosya ve içinde, Event, GFX, history benzeri şeyler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı