HOI4 alınır mı?

Alınır. İlk saatlerin sancılı geçsede öğrendikten sonra zevk almaya başlıyorsunuz. Şuan 270 saatim var ve hala öğrenmediğim şeyler var.

Biz arkadaşlarımla öğrenemeyiz deyip almıycaktık sonra zorla aldırdılar ve oyuna 3'ümüz başladık.
Daha 1 ay olmadan 200 saat yapmıştık oyunu.
Ve hala da bütün gün HOI4 oynamaya devam ediyoruz.
Tarihi öğrendim HOI4 sayesinde.
Old europe ya da Milleni'um dawn gibi modlarla farklı savaşlara geçmek mümkün.
Kesinlikle alınır.

Teşekkür ederim indirimde 10 liraya düşüyor oyun. Benim aoh2 de 100 saatim vardı o daha az karışık bunun videolarına baktım bayağı karışık gerçekten ama alırım tarih oyunları gerçekten muhteşem.

Merhaba öncelikle HOI4 için çok fazla vakit ve zaman gerekir şahsen benim 500 saatim var ve gayet güzel oynayabiliyorum ama 600 saati olan bir arkadaş oynayamayabiliyor bunun için çok fazla pratik ve video izlemen gerekir eğer tutarlı bir şekilde oynamayacaksan almanı tavsiye etmem.
Alakası bile yok bence Max 10 saat sonra bütün mekanikleri çözersin gerisi sıtrateji zekana kalmış.

Alırsın oynarsın, hiçbir şey anlamadığın için 1-2 ay oyuna sinirlenip silersin. Ama geri dönüp oyunu öğrendiğinde çok eğlenceli gelecek. 200 saat oynadım bilmediğim çok şey var.

Sistemin kötüyse bayağı sıkıntı çıkarır 1940'da büyük bir savaş dönüyor. Benim bilgisayarım ağıyor ama olsun. Seviyorum yine de.

Geri
Yukarı