HOI4 alınır mı?

Para veripte pişman olmadığım nadir oyunlardan birisi kendisi.
Oyuna Almanya ile başla milliyetçilik damarın kabarıp TR ile başlarsan çok sıkılırsın Almanya ile aksiyona giriyorsun direk ülke annex falan maxmarine kanalı var çok iyi videolar çekiyor rehberler rpler falan onları izlersende teknikleri ögrenirsin templateler falan.

Dosya Ekleri

• Screenshot_56.png
    Screenshot_56.png
    782,8 KB · Görüntüleme: 55
Atölyede dil yamasını bulabilirisiniz.

Bende de var oyun Türkçe yama kurmak istedim fakat güncel değil diye olmadı crash veriyor.

HOI4 Türkçe oynanmaz vanilla bir yerden sonra sıkıcaktır modlarda genel sorun çıkartıyor yazılar ibranice gibi oluyor.

Haklısın modern dayw modu falan daha güzel oluyor ama sıkıldım artık oyundan komple artık FPS takılıyorum.

Bende de var oyun Türkçe yama kurmak istedim fakat güncel değil diye olmadı crash veriyor.

Haklısın modern dayw modu falan daha güzel oluyor ama sıkıldım artık oyundan komple artık FPS takılıyorum.

Millete soruyorum neden sıkıldın yapacak bir şey kalmadı diyor hangi ülkeleri denedin diyorum 1-2 ülke diyor oyunda oynancan bir sürü devlet Amerika, Çin + 1.dünya savaşı modları zibilyon zate alternatif tarih modu var ben daha 800 saat daha oynarım sonra multilere girerim.

Millete soruyorum neden sıkıldın yapacak bir şey kalmadı diyor hangi ülkeleri denedin diyorum 1-2 ülke diyor oyunda oynancan bir sürü devlet Amerika, Çin + 1.dünya savaşı modları zibilyon zate alternatif tarih modu var ben daha 800 saat daha oynarım sonra multilere girerim.

Hocam bende sıkıldım çünkü tüm modları denedim ve neredeysa tüm ülkeleri oynadım oyunun bir mantığı var mantığı çözünce oyun çok bayat ve kolay geliyor inanır mısınız 40 width atlılarla alman yendim Polonya oynayarak.

Hocam bende sıkıldım çünkü tüm modları denedim ve neredeysa tüm ülkeleri oynadım oyunun bir mantığı var mantığı çözünce oyun çok bayat ve kolay geliyor inanır mısınız 40 width atlılarla alman yendim Polonya oynayarak.

Expert AI modu var onunla AI 40W falan basmaya başlıyor bayağı zorlaşıyor ve Single'dan sıkılınca multiye girersin.

1628770661226.png

1000 saat oynadım hocam, oyun gayet zevkli. Alışmanız biraz zaman alır. 60 TL vermeyin, indirimde DLC'lerle birlikte alırsınız. Bir sıkıntınız olursa ettiketlemekten çekinmeyin.

55 saat oynadım, mantığı az çok kavradıktan sonra direkt RT 56 modu'na geçtim. Büyük devletlerle oynamaktan ziyade küçük devletlerle başlayıp sonradan büyümeyi seviyorum. Zira vanilla'da çoğu ülkenin Focus Tree'si yetersiz buluyorum.

Şimdi değil de indirime girdiğinde almanı tavsiye ederim. Ha, şu anki fiyatını hak ediyor mu? Bence ediyor. Ama 15 TL'ye almak varken neden 60 TL'ye alasın ki? Bu arada söyleyeyim, oyun DLC olmadan çok zayıf. Bunu göze alarak kararını ver.

Geri
Yukarı