[HOI4] En Sevdiğiniz Ülke

Arkadaşlar milliyetçiliği bir kenara bırakıp ciddi anlamda oynamayı en sevdiğiniz ülke nedir? Benim Yunanistan ve İtalya. İkisi de benim bebeklerim, her ne kadar Roma ve Bizans'ı kurmasam da seviyorum herifleri. Onun dışında Birleşik Krallık' da favorilerimdendir. Oynayabilsem Almanya' da severim de oynayamıyorum işte. Onun dışında belki İsveç. Sizinkiler neler?

Bu oyunu bilmediğim için oyun olduğunu anlamayıp konuya direk girdim. Baktım ki oyunda sevdiğimiz ülkeleri soruyormuşsunuz 🙂 ben yine de en sevdiğim ülkeleri yazmak isterim 😅 Ukrayna, Rusya, çek cumhuriyeti, Danimarka göz bebeklerim. 😂

Arkadaşlar milliyetçiliği bir kenara bırakıp ciddi anlamda oynamayı en sevdiğiniz ülke nedir? Benim Yunanistan ve İtalya. İkisi de benim bebeklerim, her ne kadar ROM'a ve Bizans'ı kurmasam da seviyorum herifleri. Onun dışında birleşik krallık'da favorilerimdendir. Oynayabilsem Almanya'da severim de oynayamıyorum işte. Onun dışında belki İsveç. Sizinkiler neler?

Almanya en iyi oynadığım ülkedir. Sadece Almanya ile 500 saat oynamam var.

Ya güzel ülkemi severim sayarım da, içine ettiler ülkenin, cahil insanlar yüzünden düştüğümüz hallere bak.
Kanada ve Almanya olabilir.
Dostum, sen olayı yanlış anladın. HOI4 yazıyor başta. Niye herkes gerçek anladı ya?
İtalya konumu dolayısıyla her strateji oyununda oynamayı sevdiğim bir ülkedir. Onun dışında Türkiye oynayıp (fetih yoluyla da olsa) Turan'ı kurmayı ve eski Osmanlı topraklarını alıp oyunu noktalamayı seviyorum.
Beni Türkiye hiç sarmıyor ya. Mod falan kuruyorum, hiç eğlendirmiyor. Ama İtalya öyle değil her türlü zevkli.

Geri
Yukarı