HOI4 insan gücü yok

Jukas

Picopat
Daha fazla  
Oyunda Bulgaristan'ı seçtim, ondan sonra komünist oldum. Ruslarla ittifak olduktan sonra Türkiye'de komunist isyan başlattım onun sayesinde Edirne'yi aldım ama şimdi hiç insan gücüm yok. Ne yapmalıyım?
1712593270381.png

Odak ağacında insan gücünü filtreleme seçeneği var, işaretle bak bakalım oradan yapabileceğin şey var mı?

Politikalardan askere alım yasasını değiştir, varile koy yolla herkesi.

Sovyetlerden insan gücü desteği iste. İşgal ettiğin çok yer olmadığı için az bi' destek gelir ama gelir.

Odak ağacında insan gücünü filtreleme seçeneği var, işaretle bak bakalım oradan yapabileceğin şey var mı?

Politikalardan askere alım yasasını değiştir, varile koy yolla herkesi.

Sovyetlerden insan gücü desteği iste. İşgal ettiğin çok yer olmadığı için az bi' destek gelir ama gelir.
1712593948117.png

Sovyetler insan gücü desteği veremiyor, onlarda savaşta.
Askere alım yasasını değiştirmek istemiyorum.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2162919

Sovyet'ler insan gücü desteği veremiyor, onlarda savaşta.
Askere alım yasasını değiştirmek istemiyorum.

Division templatelerinizdeki birkaç piyadeyi kaldırın. Bu belki size az da olsa manpower ve ekipman verir fakat savaşı sürdürmek için yetmez. Bu arada manpower kazanmak için tüm piyadeleri kaldırmaya kalkışmayın yoksa piyadeleriniz aşırı güçsüzleşir ve savaşı kaybedersiniz. Ha birde hali hazırda ordu bastıysanız bu da manpowerınızı tüketmiş olabilir.

Dosya Ekleri

• 1712687929091.png
    1712687929091.png
    71,2 KB · Görüntüleme: 5
Division templatelerinizdeki birkaç piyadeyi kaldırın. Bu belki size az da olsa manpower ve ekipman verir fakat savaşı sürdürmek için yetmez. Bu arada manpower kazanmak için tüm piyadeleri kaldırmaya kalkışmayın yoksa piyadeleriniz aşırı güçsüzleşir ve savaşı kaybedersiniz. Ha bir de halihazırda ordu bastıysanız bu da manpowerınızı tüketmiş olabilir.

Askere alım yasasını değiştirdim. Yeteri kadar manpowerım var artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı