HOI4 koloni vilayet olarak gözüküyor

Kaviyy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam herkese, HOI4'te böyle bir sorunla karşılaştım, Anadolu'nun bir kısmı "koloni vilayet" diye geçiyor. Hiçbir şey yapamıyorum, sahibi olarak başkasını gösteriyor. Asker dahi geçiremiyorum, bu sorunu nasıl halledebilirim? İyi günler diliyorum.

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam herkese, HOI4'te böyle bir sorunla karşılaştım, Anadolu'nun bir kısmı "koloni vilayet" diye geçiyor. Hiçbir şey yapamıyorum, sahibi olarak başkasını gösteriyor. Asker dahi geçiremiyorum, bu sorunu nasıl halledebilirim? İyi günler diliyorum.

Eki Görüntüle 1424228
Kullandığınız herhangi bir mod var mı acaba?

Eki Görüntüle 1424228

Annex edebiliyorsan bence direk annex et.

Eki Görüntüle 1424228

Genelde Anadolu'nun o bölgelerinde bu olayın yaşanması için komünist devrim olması lazım ve sizinde barış anlaşmalarıyla o bölgeleri oraya vermeniz lazım böyle bir durum yaşanması için. Fakat günümüz modunda ilk defa görüyorum bunu muhtemelen saldırmazlık paktı vardır bitince direk annexle orayı.

Eki Görüntüle 1424228
save bozulmuş büyük ihtimalle ama belki hileyle düzeltebilirsin.
é tuşuna basarak hile sekmesini aç (esc nin hemen altında) sonra şunu yaz
setowner TUR [Eyalet ID'si]
eyalet idsi büyük ihtimalle 1032 ama tam emin değilim

Kullandığınız herhangi bir mod var mı acaba?
Evet ''millenium dawn'' vs. kullanıyorum.

Annex edebiliyorsan bence direk annex et.
Denedim hocam maalesef etki etmedi...

Genelde Anadolu'nun o bölgelerinde bu olayın yaşanması için komünist devrim olması lazım ve sizinde barış anlaşmalarıyla o bölgeleri oraya vermeniz lazım böyle bir durum yaşanması için. Fakat günümüz modunda ilk defa görüyorum bunu muhtemelen saldırmazlık paktı vardır bitince direk annexle orayı.
Annex yaptım ama işe yaramadı maalesef, aksine tüm birlikler silindi.

save bozulmuş büyük ihtimalle ama belki hileyle düzeltebilirsin.
é tuşuna basarak hile sekmesini aç (esc nin hemen altında) sonra şunu yaz
setowner TUR [Eyalet ID'si]
eyalet idsi büyük ihtimalle 1032 ama tam emin değilim
Annex denemiştim, bunu hiç denemedim. Deneyip yazacağım.

Sanırım save bozulmuş dostlar. Ne yapsam düzelmedi, oyun bugün güncellenmiş idi. Eski sürüme alınca çözülür diye düşünüyorum ama o halde de mod'lar çalışmıyor. Yapacak birşey yok yeni save açmak lüzum oldu. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı