HOİ4 ve EU4 vb. oyunlardan anlamıyorum

Hocam bol bol hile yapın. Elinizi korkak alıştırmayın. Oyuna böyle böyle alışabilirsiniz. Anlamadığınız bir şeyler olursa da rehber videolarına danışabilirsiniz. Vakit istiyor strateji oyunları, normal. HOI4'e Alışma süreci 20 saat olmuştu benim için.

Hocam bol bol hile yapın. Elinizi korkak alıştırmayın. Oyuna böyle böyle alışabilirsiniz. Anlamadığınız bir şeyler olursa da rehber videolarına danışabilirsiniz. Vakit istiyor strateji oyunları, normal. HOI4'e Alışma süreci 20 saat olmuştu benim için.
Hocam ben hile açtımmı bidaha bırakmıyorum bende öyle bi takıntı var

Hocam ben hile açtımmı bidaha bırakmıyorum bende öyle bi takıntı var
Hocam açmayın bence. Alışırsanız hileliye, hilesiz oynayamazsınız. Mesela EUIV öğrenmek için yayınlar izleyin ya da Osmanlı alıp herkese tek atın. Osmanlı ilk defa oynayan birisi için bile doğal sınırlara ulaşılabilecek bir devlet. Sıkıştığınız yerde burdan sonra ne yapmalıyım vb. tarzında konu açın biz yardım ederiz.

İngilizcem eh işte ama Türkçe yaması var EU4'ün ve HOI4'ün.

Türkçe yamaya bulaşmayın bence. Forumlarda bir sorunu arattığınızda terimler vb. herkes İngilizce kullanıyor. Anlamazsınız dediklerini. Eventler'de CKIII gibi RP yapmanıza gerek yok. Sonucunda ne olması önemli.

Geri
Yukarı