HOİ4 ve EU4 vb. oyunlardan anlamıyorum

EU4 ve HOI4'den bir gıdım bir şey anlamıyorum param boşuna gitmesin 😄

Böyle oyunlar bana göre ders gibidir rehberleri izle oyunu oynayan kişileri izle hangi durumlarda ne yaptıklarına dikkat et bende bir ara yüklemiştim kötü oynuyordum genel olarak. Rehberler uzun olduğu içinde bakmak istemedim illaki ne oynayacağım diyorsan dediğimi yap form da oynayan birileri varsa onlarla multiplayer oynayarak da ha zevkli eğlenceli bir şekilde de öğrenebilirsin.

Çok önemli değil ben sadece internet üzerinden 1000 saat oynadım ve daha kendimi yeni biliyor olarak tanımlamıyorum.

Sende abartmışsın hocam 1000 saate ben EU4 ve HOI4'ün alimi olurum xd.

Böyle oyunlar bana göre ders gibidir rehberleri izle oyunu oynayan kişileri izle hangi durumlarda ne yaptıklarına dikkat et bende bir ara yüklemiştim kötü oynuyordum genel olarak. Rehberler uzun olduğu içinde bakmak istemedim illaki ne oynayacağım diyorsan dediğimi yap form da oynayan birileri varsa onlarla multiplayer oynayarak da ha zevkli eğlenceli bir şekilde de öğrenebilirsin.

Hocam tek başınıza 3 kişiye karşı doğu cephesi tutmayı deneyin. Nehir arkası savunuyordum hattı yardılar. Bende geri çekilmeye başlarken koskoca Kızıl Ordu'yu katlayıp elime verdiler. Cephe yarılmadan önce 600 birlik vardı. Yarıldıktan sonra 300 kaldı elimde.

Hocam tek başınıza 3 kişiye karşı doğu cephesi tutmayı deneyin. Nehir arkası savunuyordum hattı yardılar. Bende geri çekilmeye başlarken koskoca kızıl Ordu'yu katlayıp elime verdiler. Cephe yarılmadan önce 600 birlik vardı. Yarıldıktan sonra 300 kaldı elimde.

Hocam o ne ya öyle tarih yazmışsınız. Ben oynamayı bilmiyorum hocam anlamak zor olduğu için çok vakit kaybetmek istemiyorum malum üniversite sınavları rahat vermiyor.

Hocam isterseniz EUIV'te 2000 saatiniz olsun eninde sonunda yeni bir şey öğrenirsiniz. Hatta yapımcı ekibe sonradan katılan geliştiricilerin bile bilmediği şeylerin olduğunu okumuştum bir yerde. Yani oyunu %100 bilen kişi sayısı 2 elinin parmağını geçmez.😀

Deneme-Yanılma ile çözebilirsiniz. Ben öyle çözdüm. Tabii ki videolarında yararı oldu. Ancak hiç rehber videosu izlemedim. Normal oynayış videolarıyla çözdüm.

Geri
Yukarı