HOI4 vs L.A Noire

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Evet 2 oyunda aynı türden değil biliyorum savaşlara bir yandan bir ilgim var ama L.A Noire'de hoşuma gidiyor. Sizce hangi oyunu almalıyım? Bilmeyenler için L.A Noire 50, HOI4 19 TL kartımda 21 TL var yarın 60 TL yatıracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 2 oyunda aynı türden değil biliyorum savaşlara bir yandan bir ilgim var ama l. A Noire'de hoşuma gidiyor. Sizce hangi oyunu almalıyım? Bilmeyenler için l. A noire 50, HOI4 19 TL kartımda 21 TL var yarın 60 TL yatıracağım.

HOI4 bence öğrenmesi zor bir oyun, eğitim videolari ile baş etmen gerekiyor. Ayrica HOI4 alacaksan yaninda birkaç tane sağlam DLC al.

Noire ise daha hikaye bazli ben kendi tercihimi noire kulanirdim ancak tarihe ve strateji oyunlara sevginiz varsa HOI4 almakta fayda var. Umarim yardimci olabilmişimdir 😁

Vallahi Age of History 2 oynuyorum mobilden sarıyor ama taktik aynı olduğu için hep sıktı biraz o la Noire'da FPS sıkıntısı varmış eski bir oyun olduğu için bir de Rockstar hesabımı bağlayacakmışım sanırım ben üşengeçim biraz üşenirim ama çok kararsızım önceden birini oynamış mıydınız acaba? HOI4 evet zormuş arkadaşlarımda var ama bağımlı ediyormuş insanı tarihe ağır derecede ilgim var ders notlarımda yüksekti tarihte dediğim gibi kararsızım yarına kadar karar veririm gözümü karartıp yüksek ihtimal DLC öneriniz var mı ayrıca?

Vallahi Age of History 2 oynuyorum mobilden sarıyor ama taktik aynı olduğu için hep sıktı biraz o la Noire'da FPS sıkıntısı varmış eski bir oyun olduğu için bir de Rockstar hesabımı bağlayacakmışım sanırım ben üşengeçim biraz üşenirim ama çok kararsızım önceden birini oynamış mıydınız acaba? HOI4 evet zormuş arkadaşlarımda var ama bağımlı ediyormuş insanı tarihe ağır derecede ilgim var ders notlarımda yüksekti tarihte dediğim gibi kararsızım yarına kadar karar veririm gözümü karartıp yüksek ihtimal DLC öneriniz var mı ayrıca?

Noire o konuda evet ancak sanirim modlarla düzeliyor eğer HOI4 DLC önerisi isterseniz kesinlikle no step back ile la resistance favorilerimdir. No step back solvet birliği odakli bir DLC. La resistance DLC'si ajanlik ve İspanya, Fransa ve Portekiz odakli bir DLC geri kalan DLC'ler hakinda bahsetmem yanlış olur mu bilmiyorum bunun yaninda önerebilecegim waking the tiger olabilir focus treelerde büyük etkisi var bir de son önerim togerther for victory olacak oda sömürge sistemini yeniden yazan bir DLC.

Cümlemi toparlarsam.
Togerther for victory.
Waking the tiger.
La resistance.
No step back.
Önerimdir alinmali ve oynanmalidir. Fiyatlarini pek hatirlamiyorum pahalanmiş olabilir.

Vallahi hocam şimdi şöyle ben bir bakınayım dedim ama Horizon Zero Dawn 131 TL'ye düşmüş şimdi listeme oda eklendi işte. Witcher 3 almayı da düşünüyordum şimdi daha da büyük bir karanlığa giriş yaptım sanırım.

Birazcık daha bakındımda RDR'de 98 TL'ye düşmüş bu gece uyuyamiyacağım galiba o kadar oyun indirime girmiş ki çok da sağlam indirimler gerçekten.

Vallahi hocam şimdi şöyle ben bir bakınayım dedim ama Horizon Zero Dawn 131 TL'ye düşmüş şimdi listeme oda eklendi işte. Witcher 3 almayı da düşünüyordum şimdi daha da büyük bir karanlığa giriş yaptım sanırım.

Witcher 3 Game of the year Edition alin Witcher alacaksaniz.

Kesinlikle karanliğa giriş yapiyorsunuz şu an .d

Evet 2 oyunda aynı türden değil biliyorum savaşlara bir yandan bir ilgim var ama L.A Noire'de hoşuma gidiyor. Sizce hangi oyunu almalıyım? Bilmeyenler için L.A Noire 50, HOI4 19 TL kartımda 21 TL var yarın 60 TL yatıracağım.
HOI4 oynayan arkadaşın varsa kesinlikle HOI4. Çok iyi makara ve RP dönüyor.

Geri
Yukarı