L.A. Noire oynanır mı?

mirac_34

Picopat
Makaleler
1
Rockstar Games'in 2011 yılında çıkardığı oyunmuş arkadaşlar bende yeni öğrendim. Dedektiflik yaptığımız bir oyun sanırım. Sizce oynanır mı? Grafikleri kötü durur mu?

Grafikleri boş ver yüz mimikleri kamera gibi bi teknolojiyle kaydedilmiş baya gerçekçi duruyor, Xbox 360 varken en keyif aldığım oyunlardan biriydi. Özellikle de araba sürme kısımlarını ortağına yaptırma çok iyiydi.

Grafikleri boş ver yüz mimikleri kamera gibi bir teknolojiyle kaydedilmiş bayağı gerçekçi duruyor, Xbox 360 varken en keyif aldığım oyunlardan biriydi. Özellikle de araba sürme kısımlarını ortağına yaptırma çok iyiydi.

Hocam oyunu erteledim sonra oynayacağım. BioShock Collection ve Witcher 2 indirime girmiş onları aldım. Bu oyunlar bitsin sonra oynayacağım.

Oynayıp bitirmiştim. Mimikler çok gerçekçiydi, oyun bu mekaniğe dayalı hatta. Sorgulama yaparken suçlunun vücut hareketlerine dikkat ediyorsun, mimiklerini izliyorsun, topladığın kanıtlardan falan yararlanıyorsun. Çok keyifliydi. Ayrıca farklı bir deneyimdi. Aksiyon çok yüksek değil ama sürükleyici hikaye aksiyonu aratmıyor. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı