HOI4'te Almanya ile Belçika sınırında ikmal sorunu yaşamak

Daha fazla  
Almanya ile oynarken sırasıyla Polonya ve Hollanda'yı aldıktan sonra Belçika'ya giriyorum yarıya kadar alıyorum ama sonrasında ikmal sıkıntısı oluyor ve ilerleyemiyorum geri itiliyorum ray döşüyorum işlemiyor bile, sınırda 24 division piyade ve 10 division light tank var.

Kamyonet basıyorsan, Supply Hub'ların üstüne 2 kere tıkla. Onları 2x Kamyonete al. Sadece Belçika bölgesi için yap.

Bide kaç Widht birlik kullanıyorsun? Normal şartlarda orada Supply sıkıntısı çekilmez. Çok mu birlik yığıyorsun?

İkisi de 20 width birlikler.
İlginç. 20 Widht az bu arada, birlik templateni atar mısın?

Dediğim gibi Kamyonetleri bölgeye yönelt. He bide Supply'ı denizden verme. Aklı ermeyen Supply komutanlarımız(!) Supply hattını denizden geçiriyor, İngilizler deniz tuttuğundan denizi geçemiyor gemiler. Ona dikkat et.

İlginç. 20 Widht az bu arada, birlik templateni atar mısın?

Dediğim gibi Kamyonetleri bölgeye yönelt. He bir de Supply'ı denizden verme. Aklı ermeyen Supply komutanlarımız(!) Supply hattını denizden geçiriyor, İngiliz'ler deniz tuttuğundan denizi geçemiyor gemiler. Ona dikkat et.

Evet hocam Supply hubları kamyoa alınca ikmal sorunu çözüldü ve Paris'e girdim teşekkürler yardımınız için.

Geri
Yukarı