HOI4’te ne yapılmalıdır?

knaqUantom

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce Hearts of Iron IV oynamaya başladım. Ama oyunda hep ya Polonya'ya girsem ölüyorum. Ya da Hollanda’da takılı kalıyorum. Bana her yıl tek tek ne yapmam gerektiğimi bütün ayrıntıları ile anlatabilecek birisi var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gibi rehber niteliğinde videolarını izleyin hocam. Benim çok işime yaramıştı.

Merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce Hearts of Iron IV oynamaya başladım. Ama oyunda hep ya Polonya'ya girsem ölüyorum. Ya da Hollanda’da takılı kalıyorum. Bana her yıl tek tek ne yapmam gerektiğimi bütün ayrıntıları ile anlatabilecek birisi var mı?
hocam youtube da binlerde video var

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gibi rehber niteliğinde videolarını izleyin hocam. Benim çok işime yaramıştı.
Bende maxmarini bolca izliyorum ama genede başaramıyorum. Onun fabrikası, askeri her zaman yüksek oluyor.

hocam youtube da binlerde video var
Maxmarineden bolca izliyorum ama anlamıyorum her zaman eksik yada yanlış yapıyorum.

Bende maxmarini bolca izliyorum ama genede başaramıyorum. Onun fabrikası, askeri her zaman yüksek oluyor.
Hocam zaten bu tür oyunlar mantığı çözüp alışarak yapacağınız şeyler. Önemli olan püf noktaları bilmek. Burda verilen tavsiyelerde 3 aşağı 5 yukarı aynı olacak. İllaki bir yerleri kaçırıyorsunuz farklı videolara da bakın.

Almanya için polonya ya 1939 yılında saldırman o zamana kadar focus ağacından ekonomini ve ordunu güçlendirmen lazım. Atılan videolardan hangi sırayla focus gideceğini öğrenebilirsin. Oyunu öğrenmek için oyunda ortalama 70 saatin olması lazım haberin olsun.

Çok resmi takılmak yerine eğlenerek öğrenmek istiyorsanız reklam gibi olmasın ama Murat komutan kanalında ve 2. kanalında (muratabigf) multiplayer oynuyor *bence* izlemesi çok zevkli HOI4 zamanla öğrenilecek bir oyun hata yapa yapa öğreneceksin.

Geri
Yukarı