HOI4'te savaşta yeniliyorum

Nanooo

Decapat
Daha fazla  
Bana savaşla alakalı rehber önerir misiniz? Adamların daha güçlü tüfeklerim artılarda ama yok yenemiyorum bazen de kendi kendine savasmiyorlar duruyorlar bir anda. Tekrar dusmanlara sağ tık yapiyorum, bu savaşları nasıl yenerim?

Öncelikle savaşa birden dalarsan zaten teki yersin.
Öncelikle alanı savunacak mısın yoksa saldıracak mısın karar vermelisiniz.
Saldırmayı seçtin diyelim hattı çekiyorsun ve ordunun orya yerleşemesin bekliyorsun ardından savaşacakları kısımları seçeceksin.
Tanklar dağlık yerlerde zorlanır ve petrol biterse ilerleyemez vb. birçok etken var.
Ordu içinde ordu düzeni de önemli destek ekipmanları var mı?

Adam çok hızlı ve çoğu şey yok sen videoyu atsana

Nasıl yani
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam çok hızlı ve çoğu şey yok sen videoyu atsana.

Nasıl yani.

Hocam sana yapacağını söyleyeyim. Karada piyade ve adam gibi medium tankların olacak. Havada da başlarda CAS ve Fighter sonra da stratejik bombardıman uçağın olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam sana yapacağını söyleyeyim. Karada piyade ve adam gibi medium tankların olacak. Havada da başlarda CAS ve Fighter sonra da stratejik bombardıman uçağın olacak.
Malın ilk evrimi gibi anlatrimsn zahmet olmassa

1937 de filan savaş aciom erken mi

1937 de filan savaş aciom erken mi?

Öncelikle savaşa birden dalarsan zaten teki yersin.
Öncelikle alanı savunacak mısın yoksa saldıracak mısın karar vermelisiniz.
Saldırmayı seçtin diyelim hattı çekiyorsun ve ordunun orya yerleşemesin bekliyorsun ardından savaşacakları kısımları seçeceksin.
Tanklar dağlık yerlerde zorlanır ve petrol biterse ilerleyemez vb. birçok etken var.
Ordu içinde ordu düzeni de önemli destek ekipmanları var mı?

Yani sayılarim cok ustun tank az çok var ordu düzeni hiç yok nerdelerse direk basiom onu nasıl duzenlicez.

Savaşı 1939'da açacaksın gerçekteki gibi.
Hm tamam italyayla etiyopya bile aliyor beni ben bastiriom sonra adamlar bir saldırıyor uçtu gitti askerler

Savaşı 1939'da açacaksın gerçekteki gibi.
Hm tamam italyayla etiyopya bile aliyor beni ben bastiriom sonra adamlar bir saldırıyor uçtu gitti askerler

Geri
Yukarı