Hollow Knight mı? Dead Cells mi?

Arthur of Rivia

Centipat
Başlıkta belirttiğim gibi Hallow Knight mı yoksa Dead Cells mi? Aklımda Shadow Tactics de var ama o daha farklı bir oyun tarzına sahip olduğu için onu yazmadım. Fiyat düşünmeden üç oyunun karşılaştırmasını yapabilece arkadaşlar yazsın lütfen.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Hollow Knight'ı ben beceremedim. İlerliyorum ilerliyorum sonra ölünce en başa dönüyorum. Save yeri nerede bulamıyorum. En son bıraktım. Enis kirazoğlu'nun tavsiyesi üzerine almıştım ama çok pişman oldum. Bir de oyun çok kolay diyordu. Kendisi bir de souls-like oyunlarından nefret eder.

Dead Cells'i şu an 12 saat kadar oynadım ve sevdim gibi. Fakat 40TL biraz fazla. İndirimli 24TL daha uygun gibi. Oyunda ölünce en başa dönüyor ama Hollow Knight'ta ki gibi değil. Oyunda ilerliyorsun. Para, cells falan topluyorsun. Ara bölümler var mesela. Orada cellsleri harcıyorsunuz hep siz de kalıyor o özellikler. Yani tamamen en baştan başlamıyosunuz. Oyun 1 saatte bitiyor fakat hikaye direkt bitmiyor. Zorlukları arttırarak 5 kere daha bitirmeniz istiyor. Hikaye öylece devam ediyor.

Ben olsam Dead Cells'i seçerim fakat herkesin zevki farklı. İncelemelerine bakarak karar verebilirsiniz.

Dead Cells çok daha iyi bence. Ölünce en başa dönüyorsun ama farklı silahlarla daha gelişmiş olarak tekrar başlıyorsun. Birde challengeları bu sefer yapcam diye o gazla devam ediyorsun.

Başlıkta belirttiğim gibi Hallow Knight mı yoksa Dead Cells mi? Aklımda Shadow Tactics de var ama o daha farklı bir oyun tarzına sahip olduğu için onu yazmadım. Fiyat düşünmeden üç oyunun karşılaştırmasını yapabilece arkadaşlar yazsın lütfen.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Eski konu ama hollow knight her türlü daha iyi diyebilirim hocam oyunun hikayesi detaylar keşfetme gerçekten mükemmel bir başyapıt.

Yeni konular

Geri
Yukarı