Home Tuşu Bozuk iPhone 7 Kurulumu

By_PaFpaF

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 7 dfu mod alıp restore yaptım telefonu sıfırladım. Fakat telefonun home tuşu bozuk ve kurulumdaki Ana ekran düğmesi ile yükseltin adımını geçemiyorum. Telefon kurulmadığı için ayarlardan Assistive Touch u da açamıyorum.
(Telefon İtunes de de gözükmüyor). Bunun çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?

WhatsApp Image 2019-06-02 at 00.04.52.jpeg

Eğer yanlış hatırlamıyorsam şöyle bir yöntem var. Cihazı iTunes yüklü bilgisayara bağlayın. Özet kısmında aşağıdaki seçenekler kısmında erişebirlikleri ayarla gibi bir seçenek var. Ona tıklayın. Voiceover(sesli sözlük) seçeceğini seçin ve tamam’a basın. Sonra ekrana çift tıklayın ve voiceover ile o adımı geçebilirsiniz.

iPhone 7 dfu mod alıp restore yaptım telefonu sıfırladım. Fakat telefonun home tuşu bozuk ve kurulumdaki Ana ekran düğmesi ile yükseltin adımını geçemiyorum. Telefon kurulmadığı için ayarlardan Assistive Touch u da açamıyorum.
(Telefon İtunes de de gözükmüyor). Bunun çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 400233
Hocam bu problemi şu anda ben de yaşıyorum.Siz duzeltebilmis miydiniz acaba?

Eğer bu sorunu yaşayacak bir arkadaş olursa buradan çözümü görüp halletsin diye yazıyorum.

ITunes'e ihtiyacınız yok Home tuşuna basın yazan erkanda iken telefonu kapatıp açın direk dil seçimi menüsüne gelecektir. Gelmeme durumunda üst üste tekrarlayın sorun çözülecektir

Merhabalar. Aynı adımda takılı kaldım ben de, telefon kapatılamıyor da. Çözüm bulabilmiş miydiniz acaba?

Merhaba. Evet çözüm buldum. Cihazı ITunes'e bağayıp küçük iPhone butonuma bastığınızda açılan yerde; en altta erişilebilirlik vardı oradan yapılıyordu. Şu an elimin altında PC olmadığı için tam tarif edemiyorum.

Merhaba aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz? ITunes'a bağlama işleminde cihaz sıfırlanıyor mu? İçindeki veriler kayboluyor mu? Şimdiden teşekkürler!

Merhaba aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz? ITunes'a bağlama işleminde cihaz sıfırlanıyor mu?

İçindeki veriler kayboluyor mu? Şimdiden teşekkürler!

Merhaba. İçindeki veriler için sıfırlama yapınca yani geri yükleme de gidiyor diye biliyorum ama emin değilim, dolayısıyla bu işlemde gitmez. Voiceover i kullan deyip Bitti'ye basın. Ondan sonra iPhone ekranındaki yazıya çift tıklayarak Home tuşu basmış işlevi gördürebilirsiniz.

1622487217318.png

Yeni konular

Geri
Yukarı