Home Tuşu Bozuk iPhone 7 Kurulumu

Merhaba. İçindeki veriler için sıfırlama yapınca yani geri yükleme de gidiyor diye biliyorum ama emin değilim, dolayısıyla bu işlemde gitmez. Voiceover i kullan deyip Bitti'ye basın. Ondan sonra iPhone ekranındaki yazıya çift tıklayarak Home tuşu basmış işlevi gördürebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1050185
Ben de aynı sorunla iphone 6s`de karşılaştım ama iTunes telefonumu algılamıyor başka bir alternatif yöntem var mı ?
iPhone 7 dfu mod alıp restore yaptım telefonu sıfırladım. Fakat telefonun home tuşu bozuk ve kurulumdaki Ana ekran düğmesi ile yükseltin adımını geçemiyorum. Telefon kurulmadığı için ayarlardan Assistive Touch u da açamıyorum.
(Telefon İtunes de de gözükmüyor). Bunun çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 400233
ben de aynı sorunla karşılaştım acaba siz düzeltebildiniz mi ? düzeltebildiyseniz nası yaptığınızı söyleyebilir misiniz ?

Eğer bu sorunu yaşayacak bir arkadaş olursa buradan çözümü görüp halletsin diye yazıyorum.

ITunes'e ihtiyacınız yok Home tuşuna basın yazan erkanda iken telefonu kapatıp açın direk dil seçimi menüsüne gelecektir. Gelmeme durumunda üst üste tekrarlayın sorun çözülecektir
dediğimi yaptım kapatıp açtım dil bölümüne geldi saol

Yeni konular

Geri
Yukarı