Hometech HT 8C ROM tavsiyesi

Yusuf Düzenli

Femtopat
Tableti mi 2 sene oldu anlamadığım sebeple cihaza virüs bulaşmış. Fabrika ayarına döndürsem bile olmuyor galiba xhelper virüsü bulaşmış.
Malwarebytes ile xhelperi silme yöntemi işe yaramıyor çünkü Malwarebytes'i desteklemiyor. Android 5.1 çare olarak ROM atmaya karar verdim internette buldum ama sizin gibi bilgili kişilere sormadan edemezdim, nasıl kurtulurum. ROM tavsiyeniz varsa atın geri kurtarmak istiyorum :(

ROM kurmak için Custom Recovery'e ihtiyacınız var. Custom Recovery'i flaşladıktan sonra SD karta stok ROM'u atarsanız custom ROM'a veya Malwarebytes'a ihtiyacınız olmadan virüsü silebilirsiniz. Custom Recovery ile SD kart hariç her yeri silersiniz ve tekrardan ROM kurarsınız. Biraz yüzeysel anlattım, siz araştırırsanız her bölümünü nasıl yapacağınızın ayrıntılarını internetten bulabilirsiniz. Custom ROM bulursanız ve sorunsuzsa onu da kurabilirsiniz.

ROM kurmak için Custom Recovery'e ihtiyacınız var. Custom Recovery'i flaşladıktan sonra SD karta stok ROM'u atarsanız custom ROM'a veya Malwarebytes'a ihtiyacınız olmadan virüsü silebilirsiniz. Custom Recovery ile SD kart hariç her yeri silersiniz ve tekrardan ROM kurarsınız. Biraz yüzeysel anlattım, siz araştırırsanız her bölümünü nasıl yapacağınızın ayrıntılarını internetten bulabilirsiniz. Custom ROM bulursanız ve sorunsuzsa onu da kurabilirsiniz.
teşekkürler Hometech HT8C Stock rom bulursanız lütfen atın

teşekkürler Hometech HT8C Stock rom bulursanız lütfen atın

buyur kardeşim
indir
idir2
nasıl yukleneceni biliyormusun istersen detaylı paylaşabilirim bu sayfaya
tabletteki ime nomaralarını kaydetmeye unutma saygılar
simdi bu sıralar nasıl Hometech 8c virüstan nasıl kurtulacanı anatım yapıcam.ilk olarak
1. Stock romu yüklenecek( cihaz kapalı olucak )
2.ime tekrar yüklenecek(cihaz kapalı olucak)
3.Google play-System App Remover(root needed idir.ücretsizdir
4.tabletin internetini kes
5.tabletin menüsüne giricen hometech destek ikonuna tıkla şartları kabul et ve cık
6.menüye tekrar gir ve yukledimiz system app remover tıkla içerisine girin ve hometech destek ikonu işaretle ve systemden kaldıra tıkla ve kaldır.tableti tekrar başlat bukadar geçmiş olsun.
--------
Şimdi gelelim bu virüsa Hometech sitesinden geliyor defalarca uyarmama ramen kimse el atmadı
yeni bir Hometech HT8C Stock rom yapıcam ama bana açık kodlarını vermediler.
arkadaşlar yukarıdan linkten Stock rom idirin vericem bazı programlar var alt linkten idirin
içerisinde video var ime onarma ve programları kulanma klavuzu mevcut benden bukadar.
saygılarımla:SEYHAN007

programlar indir

Son düzenleme:
Buyur kardeşim
indir
idir2
Nasıl yukleneceni biliyor musun istersen detaylı paylaşabilirim bu sayfaya
Tablettekiime nomaralarını kaydetmeye unutma saygılar
Simdi bu sıralar nasıl Hometech 8C virüstan nasıl kurtulacanı anatım yapacağım. İlk olarak
1. Stock ROM'u yüklenecek( cihaz kapalı olacak )
2.ime tekrar yüklenecek(cihaz kapalı olacak)
3.Google Play-System App Remover(root needed idir. Ücretsizdir
4.tabletin internetini kes
5.tabletin menüsüne giricen Hometech destek ikonuna tıkla şartları kabul et ve cık
6.menüye tekrar gir ve yukledimiz System App remover tıkla içerisine girin ve Hometech destek ikonu işaretle ve System'den kaldıra tıkla ve kaldır. Tableti tekrar başlat bu kadar geçmiş olsun.
--------
Şimdi gelelim bu virüs a Hometech sitesinden geliyor defalarca uyarmama rağmen kimse el atmadı
Yeni bir Hometech HT8C Stock ROM yapacağım ama bana açık kodlarını vermediler.
Arkadaşlar yukarıdan linkten Stock ROM idirin vereceğim bazı programlar var alt linkten idirin
İçerisinde video varime onarma ve programları kulanma klavuzu mevcut benden bu kadar.
Saygılarımla: SEYHAN007

programlar indir

Dostum TWRP ile stock ROM atsam olur mu?

Eyvallah, yazılımı kendim yapamadım (karışık). Telefoncu yüklemiş ama Hometech uygulamasını silmemiş. Kilit ekranında bir reklam gördüm ve System App remover yükleyip sildim. Umarım bir daha çıkmaz.

Geri
Yukarı