Honda CBR 125R 2023'de alınır mı?

Honda CBR 125 hızlı motorsiklettir, daha ilk motor tecrübeni yarış motorsikleti ile yaşaman biraz riskli olabilir. Altın Elbiseli Adam var rahmetli oldu, ama videoları çok daha uzun ömürlüdür. Youtube'dan izlemeni tavsiye ederim.
Motorsiklet güzel birşey, fakat çektiğin eziyeti motorsikletten inip arabaya bindiğinde daha iyi anlarsın.

125 lik motor başlangıç motorudur. Daha da aşağıdan başlamak istiyorsa koşarak başlayabilir mesela.

125 lik motor başlangıç motorudur. Daha da aşağıdan başlamak istiyorsa koşarak başlayabilir mesela.
Doğru bir yaklaşım ama, demek istediğim saatte 130 140 km gören bir motoru kullanacak kişi bayağı bir prensip sahibi ve kurallara katı bir şekilde uyan birisi olmalı. Mesela biraz daha fıtı fıtı giden bir 150CC Chopper kullansa ne olur ki? Hiçbirşeyi eksilmez, hatta gayet üst seviye bir karizma yapar.

Doğru bir yaklaşım ama, demek istediğim saatte 130 140 km gören bir motoru kullanacak kişi bayağı bir prensip sahibi ve kurallara katı bir şekilde uyan birisi olmalı. Mesela biraz daha fıtı fıtı giden bir 150CC Chopper kullansa ne olur ki? Hiçbirşeyi eksilmez, hatta gayet üst seviye bir karizma yapar.

Motor 1. viteste max 30-35 görüyor. Motora yeni başlayan birisi son viteste gitmez herhalde. Sen neyden bahsediyorsun. :D

R125 140 Km hızda gitmiyor, Dik yokuştan inmelisin bunun için. Maksimum 120 Km'ye çıkıyor ve bir motor için yetersiz bir hız, Gücü desen zaten gençler için yeterli.

Motor 1. viteste max 30-35 görüyor. Motora yeni başlayan birisi son viteste gitmez herhalde. Sen neyden bahsediyorsun. :D
Sende performanslı bir motor olacak. İmkansız bir durum, insanın doğasına aykırı. Ve kimi için 125 fazla olur kimi için fazla. Bu birazda kişiye bağlı.

Benim de bu kadar net konuşmamın sebebi bizzat kullanmış olmam.
Sen de performanslı bir motor olacak amq basmayacaksın. İmkansız bir durum, insanın doğasına aykırı. Ve kimi için 125 fazla olur kimi için fazla. Bu birazda kişiye bağlı.
Arkadaşım sen kullandın mı hiç hayatınca CBR 125? Çünkü 125 lik motora perfonmans motoru diyorsun. Lütfen konu ile ilgili bilgin yoksa yazma.

Kullanandan kullanana göre değişir o.
Kardeşim bu kadar bilmişlik yapma, 250CC motosikletim var o bile beni kesmiyorken 125CC'ye bisiklet gözüyle bakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı