Honda Civic aracımda sorunlar garantiye girer mi?

146 bin Km'de Polo aldım 2012 model bu saydılarımın hiçbiri olmamıştı 3 sene kullanmıştım. 80 bin bu araç sanırım Japon'lar malzemeden çalıyor :)
Bu araçlar motor ve mühendislik yönünden tutulan araçlar. Malzeme kalitesi için tercih edilmiyor zaten. Polo B segment bir araç. Civic C segment bir araç. Marka bazlı değilde segment bazlı bakmak lazım. Civic değilde Accord alsanız bu saydıklarınızın muhtemelen hiçbiri olmaz.

Hocam bir zamanlar Civic'lerde arka çamurluklarla alakalı bir sıkıntı vardı. Sizin aracınızdada böyle bir sorun var mıdır?
Arka çamurluk dediğiniz üst direkler olabilir mi çoğunda yamuk çıkıyordu. Bende öyle bir sorun olmadı şükür. 2017 kasaların ilk serilerinde vardı benim öyle bir sorun çıkmadı.

Bu araçlar motor ve mühendislik yönünden tutulan araçlar. Malzeme kalitesi için tercih edilmiyor zaten. Polo B segment bir araç. Civic C segment bir araç. Marka bazlı değilde segment bazlı bakmak lazım. Civic değilde Accord alsanız bu saydıklarınızın muhtemelen hiçbiri olmaz.
B segment olan Polo, segment kalitesi olarak Honda Civic'den daha geride hocam. Onda bile bu sorunlar yokken Honda'da olması üzdü. Sonuçta düz kafa olarak baktığımızda rakibi Alman tarafında Golf-Passat arası bir şey bence.

Son düzenleme:
Arka çamurluk dediğiniz üst direkler olabilir mi çoğunda yamuk çıkıyordu. Ben de öyle bir sorun olmadı şükür. 2017 kasaların ilk serilerinde vardı benim öyle bir sorun çıkmadı.

B segment olan Polo, segment kalitesi olarak Honda Civic'den daha geride hocam. Onda bile bu sorunlar yokken Honda'da olması üzdü. Sonuçta düz kafa olarak baktığımızda rakibi Alman tarafında Golf-Passat arası bir şey bence.
Paketler arası bile kalite ve malzeme farkı var. Bende de icon paket clio var joy paketiyle arasında 1 araba fark var.

Paketler arası bile kalite ve malzeme farkı var. Bende de icon paket clio var joy paketiyle arasında 1 araba fark var.
Çok haklısınız. Alman kalitesine inanıyorum bundan sonra şaşmayacağım. Motor vs mekanik aksam konusunda japonlar gerçekten sorunsuz bu bir gerçek. Ama malzeme olarak sınıfta kalıyorlar.

Çok haklısınız. Alman kalitesine inanıyorum bundan sonra şaşmayacağım. Motor vs mekanik aksam konusunda japonlar gerçekten sorunsuz bu bir gerçek. Ama malzeme olarak sınıfta kalıyorlar.
Bence sizin beklentilerinizi D segment bir araç karşılar. Mondeo, passat, insignia bakmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı