HONOR Watch Magic 2 titreşim özelliği azaldı

actanonverba

Megapat
Selamlar, Ağustos 2020 tarihinde Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcılı şekilde HONOR Watch Magic 2 46mm saatini satın almıştım, uzun zamandır memnunum ve akıllı veya akılsız başka herhangi bir saat takma, değiştirme vb. ihtiyacı duymadım. Ancak şöyle bir sorun var 1-2 aydır ve kendi kendine düzelir, veya geçici bir durumdur diye üzerinde durmamıştım. Saatin titreşim özelliği varla yok arası çalışıyor, uygulamasına kadar sıfırladım, saati sıfırladım, tam şarj ettim, şarjını tamamen boşaltıp bir süre bekleyip, sonra tekrar fulleyip denedim, hiçbir koşulda kolumda hissedemeyeceğim kadar ufak-minik bir titreşim gücüne sahip şu an. Sanırım garantisi bitti çünkü Ağustos 2020'de satın almışım. Neredeyse 3 yıl olacak, sizce nasıl bir aksiyon alabilirim bu durum ile ilgili? Huawei müşteri memnuniyeti adı altında vs. bir seçeneği falan var mı veya servise yollasam durum nasıl işliyor, önce sorun sonra bana tamir fiyatı verilip onaylarsam tamir ediliyor gibi bir durum mu söz konusu? Servise gönderip daha beter halde dönmesinden korkuyorum, sonuçta pahalı da sayılabilir bir şey benim için. Kısacası; ne yapmamı önerirsiniz? Servise mi göndereyim, tamir mi ettireyim, başka bir tamir servisi vs. var mıdır iyi bir firma?

1681818665527.png

Honor canlı destekle iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Fixsmart bakıyordu sanırım Honor ürünlerine hâlâ. Güzel bir servistir,sıkıntı çıkarmazlar diye düşünüyorum.
Honor'un web sitesi üzerinden canlı destek ile iletişime geçtim, benden seri numarasını istediler cihazın. Cihaz honor ile Huawei işbirliğinde iken üretildiği için Huawei desteğe ulaşmamı istediler bilgilerini falan verdiler. Açıkçası bu durumu oldukça garipsedim çünkü Huawei marka değil benim saatim. Huawei'ye ulaşmaya çalışıyorum.

Honor'un web sitesi üzerinden canlı destek ile iletişime geçtim, benden seri numarasını istediler cihazın. Cihaz honor ile Huawei işbirliğinde iken üretildiği için Huawei desteğe ulaşmamı istediler bilgilerini falan verdiler. Açıkçası bu durumu oldukça garipsedim çünkü Huawei marka değil benim saatim. Huawei'ye ulaşmaya çalışıyorum.
Honor ambargolardan önce Huawei'in alt markası idi. Yani Huawei'le bağlantılıydı. Zaten arayüz olsun,tasarım olsun hâlâ birbirlerine benzerler. Huawei desteğe yönlendirmeleri normal yani bir sıkıntı çıkmaz. Zaten servisleri aynı. Hem Huawei biraz daha ilgilidir içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı