Honor X50i+ Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Honor X50i+

Geçtiğimiz günlerde tasarımı ve özellikleri sızdırılan Honor X50i+ modeli tanıtıldı. X50i+, 90 Hz yenileme hızına sahip 6.7 inçlik bir OLED ekranla öne çıkıyor. Bu ekrana 12 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar depolama alanıyla eşleştirilmiş Dimensity 6080 yongası eşlik ediyor. Arka kısımdaki kamera cephesinde 108 megapiksellik ana ve 2 megapiksellik derinlik üniteleri bulunuyor. Ön […]

Devamı: Honor X50i+ Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Resmen iPhone Pro tasarimi yapmislar :D Azicik degistirselermis keske.

Ayrica 2024 yilina girecegiz, 90 Hz nedir? Bir de icerisindeki SoC'un Dimensity 1080 ve Snapdragon 778G'den zayif olmasi yok mu... Fiyati 10K'yi gecmezse dusunulebilir ama Honor olup da TR'ye ucuz gelen bir model hatirlamiyorum, distributorden midir bilmiyorum ama Honor hep TR'ye ekstra pahali geliyor diger markalara nazaran. MSRP'si ayni olan iki cihazdan Honor olan TR'de hep daha pahali.

Honor' u severdim de bu ön ve arka bildiğin elma çakması olmuş yakışmadı.
En düşük donanımlı hali TR pazarında 12bin+ fiyatlarda olacak gibi duruyor.
Diğer cihazlardaki gibi bir tarafı fiyat bandının üzerinde olursa tercih edilir belki ama baktığımda öyle bir şey de vaad etmiyor... en azında X9a' nın işlemci ve kamera tarafında geliştirilmiş bir halini sunsanız peynir ekmek gibi giderdi bu boş olmuş biraz.

Son düzenleme:
Snapdragon 695 düzeyinde bir SoC ve 90hz. 10k üstüne pek şansı yok. Önce Exynos 1280 ile baş edebilsin.
12 GB RAM koymak yerine daha güçlü SoC koyun. Sensör HM2 falan olacak herhalde. 108 MP o bütçede bilinen fazla sensor yok.

Ayrica 2024 yilina girecegiz, 90 Hz nedir?
iPhone 15.😀

Geri
Yukarı