Rehber Hopi ve Kazandırio ile Steam cüzdan kodu kazanma

Pancstar

Hectopat
Selam arkadaşlar.

Edit
ÖNEMLİ UYARI: Öğrendiğim kadarıyla Hopi tarafından uygulanan kampanya 31 Aralık 2020'ye kadarmış. Cips almadan önce hopiyi indirip arama kısmına "Steam" yazıp, hala cüzdan kodu alınıp alınmadığını öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde " Hopi ile Steam Cüzdan kodu kazanmak" isimli konuyu okudum ve cipslerden çıkan kodlar ile biriktirdiğim Hopi paracıklar ile Steam cüzdan kodu aldım.
Cips yiyerek Steam cüzdan kodu kazanabilirsiniz, çok basit.
Ayrıca referans ile Hopi paracık kazanmak için yukarıdaki konuyu okuyabilirsiniz.
Öneri: İlk defa Hopi kullanacak olan arkadaşların yukarıdaki konuyu okumasını şiddetle öneririm, okumazsanız tek seferlik paracık kazanma ihtimalini kaybetmiş olursunuz.
Geçelim nasıl yapacağımıza.

IMG_20201225_224401.jpg

Öncelikle Ruffles, Doritos, Lays ya da paketin üzerinde Hopi paracık kazanabilme imkanı yazan her cipsi olabilir, bunlardan almanız gerekiyor. Cipslerden 5 ya da 10 paracık çıkıyor ve benim aldığım cipslerden şuana kadar hep 10 paracık çıktı. Aldığınız cipslere dikkat edin üzerinde Hopi yazmayan cipslerden paracık kazanamayabilirsiniz.
Cips aldığımızı varsayarak devam ediyoruz.

IMG_20201225_224812.png

Google Play ya da kullandığınız telefonun App Store'undan Kazandırio uygulamasını indiriyoruz ve uygulamaya üye oluyoruz.

IMG_20201225_224420.jpg

Uzun ve poşet gibi şey :)

IMG_20201225_224025.jpg

Bu da kod işte:

Ciplerin içinde beyaz uzun poşet gibi bir şey çıkıyor, onun üzerinde yazan kodu uygulamaya giriyoruz ve Hopi paracık seçeneğini seçiyoruz.

Bu seçeneği seçtikten sonra Hopi'de kullanabileceğimiz bir promosyon kodu aliyoruz ve bunu Hopi üzerinden kullanarak Steam cüzdan kodu aliyoruz.

Kısaca 6-7 TL olan 2 tane cips alarak 20TL Steam cüzdan kodu kazanmış ve cips yemiş oluyoruz.

Teşekkürler yararlı bir rehber olmuş.

Selam arkadaşlar.

Geçtiğimiz günlerde " Hopi ile Steam Cüzdan kodu kazanmak" isimli konuyu okudum ve cipslerden çıkan kodlar ile biriktirdiğim Hopi paracıklar ile Steam cüzdan kodu aldım.
Cips yiyerek Steam cüzdan kodu kazanabilirsiniz, çok basit.
Ayrıca referans ile Hopi paracık kazanmak için yukarıdaki konuyu okuyabilirsiniz.
Öneri: İlk defa Hopi kullanacak olan arkadaşların yukarıdaki konuyu okumasını şiddetle öneririm, okumazsanız tek seferlik paracık kazanma ihtimalini kaybetmiş olursunuz.
Geçelim nasıl yapacağımıza.

Eki Görüntüle 800867

Öncelikle Ruffles, Doritos, Lays ya da paketin üzerinde Hopi paracık kazanabilme imkanı yazan her cipsi olabilir, bunlardan almanız gerekiyor. Cipslerden 5'ya da 10 paracık çıkıyor ve benim aldığım cipslerden şuana kadar hep 10 paracık çıktı. Aldığınız cipslere dikkat edin üzerinde Hopi yazmayan cipslerden paracık kazanamayabilirsiniz.
Cips aldığımızı varsayarak devam ediyoruz.

Eki Görüntüle 800865

Google Play ya da kullandığınız telefonun App Store'undan Kazandırio uygulamasını indiriyoruz ve uygulamaya üye oluyoruz.

Eki Görüntüle 800866

Uzun ve poşet gibi şey :)

Eki Görüntüle 800868

Bu da kod işte:

Ciplerin içinde beyaz uzun poşet gibi bir şey çıkıyor, onun üzerinde yazan kodu uygulamaya giriyoruz ve Hopi paracık seçeneğini seçiyoruz.

Bu seçeneği seçtikten sonra Hopi'de kullanabileceğimiz bir promosyon kodu aliyoruz ve bunu Hopi üzerinden kullanarak Steam cüzdan kodu aliyoruz.

Kısaca 6-7 TL olan 2 tane cips alarak 20TL Steam cüzdan kodu kazanmış ve cips yemiş oluyoruz.
PSN için geçerli midir hocam?

Garantili yani?
Cipsten çıkan kod ile hediyeyi kendimiz seçiyoruz, doğru mu anladım? Hediyeyi seçince ya 5 yada 10 TL çıkacak.
%100 eminim diyemem fakat şuana kadar üzerinde hopi olan 8-9 tane cips aldım ve 4 tanesinden 10 hopi paracık çıktı, diğerlerinden internet almıştım.
Hocam hopi üzerinden playstation store için kod alabiliyor muyuz demek istedim. :)
Uygulamayı biraz kurcaladım fakat PlayStation ve PSN ile ilgili bir kısım bulamadım, yok gibi görünüyor.

Herhangi bir üyeliği önceden açmamış olan arkadaşlar 3ZP7GMV bu kod ile açabilirler, direkt 5 paracık ile başlıyorsunuz. Cipsten çıkan kodlarlada birleştirin, steam cüzdan kodu alın

Yeni konular

Geri
Yukarı