Horizon Forbidden West'i beğendiniz mi?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
İlk oyunu oynamamıştım bu oynanıştan sonra oynayasım geldi.
Link'in Paraglider'ı da oyuna eklenmiş bu daha sandbox bir oynanışa gidildiğini gösteriyor Zelda vibeları aldım, bosstan kaçarken dümdüz de kaçabilirdi ama oynayan kişi duvara atlayıp oradan Paraglider ile süzülmeyi tercih etti beni en çok hypelayanda bu oldu. Onun dışında animasyonlar yine Sony akılcılığında kusursuza yakın, yakın dövüşten menzilli savaşa da geçiş miss gibi olmuş izlemek isterseniz videosu bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Chloe Price en çok sizin yorumunuzu merak ediyorum hocam :p.

İlk oyunu oynamamıştım bu oynanıştan sonra oynayasım geldi.
Link'in Paraglider'ı da oyuna eklenmiş bu daha sandbox bir oynanışa gidildiğini gösteriyor Zelda vibeları aldım, bosstan kaçarken dümdüz de kaçabilirdi ama oynayan kişi duvara atlayıp oradan paraglider ile süzülmeyi tercih etti beni en çok hypelayanda bu oldu. Onun dışında animasyonlar yine Sony akılcılığında kusursuza yakın, yakın dövüşten menzilli savaşa da geçiş miss gibi olmuş izlemek isterseniz videosu bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Chloe Price en çok sizin yorumunuzu merak ediyorum hocam :p.

İlk oyunda alt yazı yoktu umarım bunda vardır.

Tamamen aynı oyun gibi duruyor. Zaten ilk oyunda bir şeyleri ok ile öldürmeye çalışmak ilk başta eğlenceli gibi gelse de, bir süre sonra aşırı bayıyordu. Bunda da aynı şey olacak, hatta videoyu izlerken ne kadar sıkıldığımı hatırladım tekrardan. Ama ada atmosferini beğendim.

Geri
Yukarı