Crysis 1 (2007) beğendiniz mi?

lakebodom

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bir EA Play alayım alınca indirimden Battlefield Crysis falan aldım neyse Crysis 1 daha önce hep oynamaya çalıştığım ama hep sıkıldığım bir oyundu ama 2 ve 3 oynattırıyordu kendini sıkılsam bile Crysis 1 kadar çabuk sıkılmıyordum oyunda bence çok eksik var vuruş hissi berbat adamı vurduğunu hissedemiyorsun ha bir de oyun da çok fazla bug var bu da aşırı can sıkıyor bir yandan optimizasyonuda çok kötü gerçekten bu tür problemlerin yanında optimizasyon ve vuruş hissi güzel olsa sıkılmazdım diye düşünüyorum oyunu 100.kez sıkılmadan oynamayı denedim olmuyor vallahi. Ve ben Half-Life serisinden esinlenmiş bir oyun serisine açıkçası bunları pek yakıştıramadım Half-Life'in en övülen tarafları zaten vuruş hisleri optimizasyon gibi gibi elementler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçenlerde remastered versiyonunu oynamıştım ancak 3.5 saat dayanabildim. Ahım şahım grafikleri olmamasına rağmen optimizasyon rezaletti. Vuruş hissi desen yok. Keza yapay zekada çok kötü. Gizli gitmeye teşvik ediyor hatta buna uygun nano giysi bile yapmışlar fakat düşmanlar beni 300 metreden dürbünsüz görebiliyor. :D Şu yerçekimsiz bölümü söylemek bile istemiyorum öyle ki o bölüme 10 dakika dayanabilmiştim sonra zaten oyunu sildim direk. Ayrıca bu oyun Star Wars Jedi Fallen Order ile birlikte bana göre oyun tarihindeki en kötü harita sistemine sahip. Karmaşık ve belirsiz. Göreve giderken nereden nasıl gideceğinizi zor anlıyorsunuz.

Crysis 1 ben de o kadar olumsuz bir izlenim bıraktı ki serinin diğer 2 oyununa sahip olmama rağmen oynamayı düşünmüyorum.

Ben geçenlerde remastered versiyonunu oynamıştım ancak 3.5 saat dayanabildim. Ahım şahım grafikleri olmamasına rağmen optimizasyon rezaletti. Vuruş hissi desen yok. Keza yapay zekada çok kötü. Gizli gitmeye teşvik ediyor hatta buna uygun nano giysi bile yapmışlar fakat düşmanlar beni 300 metreden dürbünsüz görebiliyor. :D Şu yerçekimsiz bölümü söylemek bile istemiyorum öyle ki o bölüme 10 dakika dayanabilmiştim sonra zaten oyunu sildim direk. Ayrıca bu oyun Star Wars Jedi Fallen Order ile birlikte bana göre oyun tarihindeki en kötü harita sistemine sahip. Karmaşık ve belirsiz. Göreve giderken nereden nasıl gideceğinizi zor anlıyorsunuz.

Crysis 1 ben de o kadar olumsuz bir izlenim bıraktı ki serinin diğer 2 oyununa sahip olmama rağmen oynamayı düşünmüyorum.
Aynı şekilde bende öyle düşünüyorum cidden iyi seri bir oyun değil ama neyi bu kadar çok övüyorlar bilmiyorum sanırım Türk yapımı oyun diye.

Aynı şekilde bende öyle düşünüyorum cidden iyi seri bir oyun değil ama neyi bu kadar çok övüyorlar bilmiyorum sanırım Türk yapımı oyun diye.

Kardesım bolucu musun Türk oyunu oynicaniz vatan hainleri 😡😡😡😡😡

Ben geçenlerde Remastered versiyonunu oynamıştım ancak 3.5 saat dayanabildim. Ahım şahım grafikleri olmamasına rağmen optimizasyon rezaletti. Vuruş hissi desen yok. Keza yapay zekada çok kötü. Gizli gitmeye teşvik ediyor hatta buna uygun nano giysi bile yapmışlar fakat düşmanlar beni 300 metreden dürbünsüz görebiliyor. :D şu yerçekimsiz bölümü söylemek bile istemiyorum öyle ki o bölüme 10 dakika dayanabilmiştim sonra zaten oyunu sildim direk. Ayrıca bu oyun Star Wars Jedi: Fallen Order ile birlikte bana göre oyun tarihindeki en kötü harita sistemine sahip. Karmaşık ve belirsiz. Göreve giderken nereden nasıl gideceğinizi zor anlıyorsunuz.

Star Wars fanı bir insanım fallen order oynarken "eee ben ne yapacağım nereye gideceğim" deyip sıkılıp kapamıştım saçma bir harita dizaynı var gerçekten.

Ben geçenlerde Remastered versiyonunu oynamıştım ancak 3.5 saat dayanabildim. Ahım şahım grafikleri olmamasına rağmen optimizasyon rezaletti. Vuruş hissi desen yok. Keza yapay zekada çok kötü. Gizli gitmeye teşvik ediyor hatta buna uygun nano giysi bile yapmışlar fakat düşmanlar beni 300 metreden dürbünsüz görebiliyor. :D şu yerçekimsiz bölümü söylemek bile istemiyorum öyle ki o bölüme 10 dakika dayanabilmiştim sonra zaten oyunu sildim direk. Ayrıca bu oyun Star Wars Jedi: Fallen Order ile birlikte bana göre oyun tarihindeki en kötü harita sistemine sahip. Karmaşık ve belirsiz. Göreve giderken nereden nasıl gideceğinizi zor anlıyorsunuz.

Yaptıkları Remastered adamakıllı bir Remastered bile değil 1 bölüm yok ışıklandırmalar eksik fizikleri eksik eksik üstüne eksiği var.

Ben aslında çok da kötü olmadığını düşünüyorum. Serinin 3 oyununuda (Remastered versiyonu) oynadım bitirdim. Her oyunda da farklı yollara başvurdum.

İlk oyunda öyle bodoslama daldım ne görürsem vsye çağırdım. 2. Oyunda uzaktan Sniper tarzı galiba ismi DGS idi bir silahla ilerledim. 3. Oyunda ise Full gizlilik odaklı ilerledim. Zaten son oyunda her türlü gizlice ilerlemelisin.

3 oyunuda beğendim son oyunun hikayesi çok kısaydı. İlk oyunda da o havada uzaylı inindeki bölüm çok kötüydü. Bana kalırsa oynanmayacak oyunlar değil. Artı olarak oyunda Türkçe dublaj var şu an kaç tane oyunda Türkçe dublaj var ki. Ben oyunları GTX 1650 ile bitirdim ve bana pek kasan bir oyun gibi gelmedi. Genel olarak orta-yüksek ayarlarda oynadım ve ona rağmen çok güzel grafikleri vardı.

Benim puanım 7/10
3 puanın kırılması Remastered olanlarda multiplayer yok galiba öncekilerde varmış.
Son oyunun hikayesi gerçekten kısaydı. İlk oyunda hitmarker bile yok.

Crysis 1 remastered sürümünü çok defa bitirmeye çalıştım ancak hep sıkılıp çıkıyordum oyundan, en son bir defa daha denedim ama o uzaylıların ininde geçen bölüm o kadar canımı sıktı ki direkt kapatıp sildim oyunu.

Geri
Yukarı