Horizon Zero Dawn için Türkçe yama önerisi

MertoReis0

Centipat
Daha fazla  
Horizon Zero Dawn için Türkçe yama öneriniz varsa atarsanız sevinirim ve bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanaldan indirsem sıkıntı olur mu?

Bağlantıdan indirin. Üyelik 40 ₺ ve böyle bir oyun için değer.

Video açıklamasındaki çevirinin, translate çeviri olduğunu belirtmiş. Bağlantıdaki çeviri daha iyi.

Son düzenleme:
Netflix gibi ama değil. Tüm içeriğe üyelik ile erişebilirsiniz, bU konUda Netflix gibi. Ama üyeliğiniz bitse dahi indirdiğiniz yamaları siz silmedikçe kUllanmaya devam edebilirsiniz.

Hocam şu da var. Ben oradaki örnek olarak 100 oyundan 20'sine sahibim. Ama şu an oynayacak vaktim, isteğim, depolama alanım yok. Yamayı kurabilmek için oyunun kurulu olma zorunluluğu eklemişler. İçeriklerin hepsine erişebiliyorsam o 20 oyunun yamasını da oyun kurulu olmadan indirebiliyor olmam bence benim menfaatim açısından daha mantıklı. Bu yüzden, bu bahsettiğim mevcut durumda olmadığından dolayı üye olmadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Güncel Steam versiyonda çalışıyor denedim. Gidip aylık oyunun parası kadar çeviriye para ödeyecek kadar zengin değilseniz yararlanabilirsiniz. :D

Güncel Steam versiyonda çalışıyor denedim. Gidip aylık oyunun parası kadar çeviriye para ödeyecek kadar zengin değilseniz yararlanabilirsiniz. :D

Virüs konusunda şüphelerim var benim de. Bu yamayı başka yerlerde paylaşıp oralarda dosyanın içinde bir şeyler bulduğunu belirtmişler çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı