Horizon: Zero Dawn'da Türkçe Altyazı ve Dublaj Yok

Buğra tulpar

Kilopat
Daha fazla  
Donanım haber üyelerinin Sony Türkiye resmi Facebook sayfasında aldığı yanıtlara göre Horizon: Zero Dawn'da Türkçe altyazı veya dublaj desteği olmayacakmış. Şahsen ben Uncharted serisini sırf Türkçe seçenekleri var diye almıştım. Bu haber ile birlikte hemen alacağım dediğim oyunu almayacağım. Zaten Gravity Rush 2'de de yoktu Türkçe dil seçeneği. Sony iyice Türkçe dublaj ve altyazı desteğinden elini ayağını kesecek gibi görünüyor. Kimse lütfen "İngilizce öğren o zaman" demesin ingilizceyi normal bir oyunu anlayacak kadar biliyorum fakat PS exclusive oyunlar hikaye ağırlıklı oluyor ve ben neredeyse oyunlarda bulduğum her metini okurum. Oyunu çıktığı zaman almayacağım biraz süre geçsin DH'de PS4 kardeşi bulur ucuzundan oynarım.

Bir arkadaş change.org da bu konu hakkında imza kampanyası başlatmış. Belki(bir umut) bir şeyler olabilir.

Horizon:Zero Dawn Türkçe Olsun !!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı