Horizon Zero Down grafikleri yükseltince karakter yüzleri ve kıyafetleri yok oluyor

Gururs

Centipat
Merhaba, Horizon Zero Down satın aldım. Yükledim, açtım ancak grafikleri yükselttiğimde karakterlerin, yüzleri, kıyafetleri yok oluyor. Bir çözümü var mıdır? Bir de oyunu her açtığımda PC için optimize ediliyor diyor. 10 15 dakika onu bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, umarım verilen cevaplar herkese faydalı olur.

Merhaba, Horizon Zero Down satın aldım. Yükledim, açtım ancak grafikleri yükselttiğimde karakterlerin, yüzleri, kıyafetleri yok oluyor. Bir çözümü var mıdır? Bir de oyunu her açtığımda PC için optimize ediliyor diyor. 10 15 dakika onu bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, umarım verilen cevaplar herkese faydalı olur.

Agacım oyunu PC için iyi optimize edememişler erkenci davranmışsın Ultra grafiklerle Low grafikler arasında pek bir fark yok orta ayarlarda oynarsan ihtiyacını karşılayacaktır.

Güncel driver ve güncel windows sürümünü kullanmadığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Driverlarınızı kontrol edip en son windows sürümünü kullanmanı tavsiye ederim
Ben de önceki gün ön yükleme yapıp dün akşam oyuna giriş yaptım. Baştaki optimizasyon bittikten sonra oyuna girdim (oyuna çıkıp girdikten sonra optimizasyon tekrarlamadı) ayarlardan Anti Aliasing kapatıp (portlanmış oyunlarda Anti Aliasing nedense düzgün çalışmıyor) Field of View'ı %100 olarak değiştirdim, diğer bütün ayarlar ULTRA'da, V-Sync kapalı
sorunsuz bir şekilde 4 saat kadar oynadım.

Güncel Driver ve güncel Windows sürümünü kullanmadığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Driverlarınızı kontrol edip en son Windows sürümünü kullanmanı tavsiye ederim.
Ben de önceki gün ön yükleme yapıp dün akşam oyuna giriş yaptım. Baştaki optimizasyon bittikten sonra oyuna girdim (oyuna çıkıp girdikten sonra optimizasyon tekrarlamadı) ayarlardan anti aliasing kapatıp (portlanmış oyunlarda anti aliasing nedense düzgün çalışmıyor) field of View'ı %100 olarak değiştirdim, diğer bütün ayarlar Ultra'da, v-Sync kapalı.
Sorunsuz bir şekilde 4 saat kadar oynadım.

Alakası yok hocam portun kötü olmasından.

Geri
Yukarı